RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Technology. Strategy. Performance.

Cesta k úspechu v dnešnom digitálnom svete je lemovaná množstvom výziev. Sme tu pre to, aby sme vám ich pomohli prekonať a posunúť váš biznis na novú úroveň. Využiť všetky príležitosti, ktoré dnešný digitálny svet ponúka. Na technologickej úrovni, na úrovni strategického rozhodovania aj na úrovni exekúcie kampaní.

Technology

V RIESENIA.com veríme, že základom úspechu je rozhodovať sa na základe presných informácií.

Na technologickej úrovni zabezpečíme čisté a presné dáta, ktoré umožnia pochopiť správanie cieľových skupín zákazníkov nad celým online ekosystémom. Od webového sídla, cez jednotlivé zložky online kampaní, až po vplyv online prostredia na offline konverzie.

Pomôžeme integrovať najmodernejšie technológie, ktoré umožnia bezpečne dáta získavať a spracovávať do užitočných postrehov nutných pre optimálne strategické rozhodovanie.

Strategy

Na strategickej úrovni pomôžeme s prípravou komplexnej digitálnej stratégie. Od návrhu optimálnych digitálnych reklamných kanálov a formátov, cez obsahový marketing až po strategické rozhodnutia vykonávané na základe biznis cieľov a presného pochopenia správania zákazníkov a vplyvu jednotlivých online a offline kanálov na celkový výsledok.

Pri návrhu stratégie používame SEE-THINK-DO framework, ktorého cieľom je maximalizovať zásah výkon celého online marketingového ekosystému a proaktívne nadviazať vzťah s potenciálnym zákazníkom ešte pred tým, než bude potrebovať niečo nakúpiť.

Performance

Celková efektivita digitálnej stratégie je len taká dobrá, aká je jej samotná exekúcia. Náš tím je pripravený v excelentnej kvalite vytvoriť, nastaviť a optimalizovať všetky prvky stratégie naprieč celým online ekosystémom.

The TÍM

Každý jednotlivec v RIESENIA.com by sám o sebe priniesol skvelý výkon. Skutočná mágia sa ale deje, keď pracujeme ako jeden tím. A my vždy pracujeme ako jeden tím.

Vladimír VanekVlado CintulaMatej TomašovskýLukáš Andel

Vladimír Vanek

Managing Director

Strategy, Business consulting, Awesomeness

Vlado Cintula

Marketing division leader

Strategy, Analytics, Inovations

Matej Tomašovský

Performance Manager

Strategy, Search Engines Marketing, Inovations

Lukáš Andel

Senior UX & Interaction Designer

Design, UX, Branding

Vladimír MackoMatej KloskaJanka HrončováRobert Lelkeš
Vladimír Macko

Online Marketing Specialist

SEO, Price comparisons sites, SEM

Matej Kloska

Senior Developer

APIs, Automatisation

Janka Hrončová

Online Marketing Specialist

SEM, Social, Accounting

Róbert Lelkes

Online Marketing Specialist

Social, SEM, Gamification

Naši klienti

 • 4ka
 • Alaindelon
 • Lenovo
 • Markiza
 • Petit Press
 • Poštová banka
 • Satur
 • Sunpharma
 • Birell
 • TV Noviny
 • ŠEVT
 • PC Expres

Case studies

Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
Pricemania.sk
Ing. Michal Král
konateľ spoločnosti
Pricemania.sk
Spoločnosť Riešenia kompletne zastrešovala vývoj portálu na porovnanie cien a kvality viac ako 2 000 e-shopov Pricemania.sk v rokoch 2007-2010. Za tento čas sa portál etabloval na trhu a aktuálne patrí do Top 25 najnavštevovanejších portálov v SR s návštevnosťou až do 1 mil. návštev mesačne. Na spoločnosti Riešenia oceňujem najmä kvalitne zložený tím, ktorý dokáže zastrešiť nielen samotný vývoj, ale aj všetky aspekty a možnosti on-line marketingu, ktoré sú rovnako dôležité pre úspech projektu. Taktiež vysoko hodnotím inovatívnosť a neustále vzdelávanie sa členov tímu, aj vďaka čomu dokáže spoločnosť priniesť do projektu pridanú hodnotu v podobe využitia najnovších nástrojov a možností pre rozvíjanie a skvalitnenie biznisu klienta.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |