RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Kampane, pri ktorých sa vyhodnocuje návratnosť investície.

Navrhneme, vytvoríme a budeme pre vás optimalizovať kampane, ktoré majú dodať okamžitý výsledok. Či už je cieľom získavať online objednávky, zbierať kontakty na potenciálnych zákazníkov, alebo priniesť čo najväčí počet zákazníkov do kamenných predajní – vieme, po akých marketingových postupoch a médiách siahnuť. Ťažíme z našich viac ako 10 ročných skúseností s výkonnostným marketingom a dávame ich plne k dispozícii.

 

Naše online kampane prinášajú reálny výkon

Naviac, na rozdiel od mnohých iných agentúr máme množstvo skúseností s návrhom a developmentom e-commerce sídiel a internetových portálov. Dobre poznáme procesy, ťažkosti a výzvy, pred ktorými stoja majitelia a rozhodovatelia firiem pri riadení online biznisu. Často môžu zmenšovať možnosti využitia najmodernejších technológií a postupov v marketingu. Pomôžeme vám zabezpečiť, aby všetky podobné prekážky mali čo najmenší vplyv na celkový úspech kampaní.

Vďaka kombinácii expertného marketingového tímu a silnému web-developerskému pozadiu sme sa stali jedným z lídrov v oblasti automatizácie výkonnostných kampaní na Slovensku a v Českej republike.

Médiá a postupy, ktoré využívame na dosahovanie výkonu:

Kampane vo výsledkoch vyhľadávania a kampane s platbou za preklik (PPC kampane)

Remarketingové kampane naprieč väčšiemu počtu médií

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Optimalizácia výkonu porovnávačov cien (Heureka a spol.)

E-mail marketing

Affiliate marketing

A našou srdcovou záľubou je automatizácia výkonnostných kampaní, ktorá zvyšuje zásah aj výkon a minimalizuje chyby spôsobené ľudským faktorom.

Case studies

Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
Slovensko-český ženský fond
Viera Klementová
Riaditeľka pre SR
Slovensko-český ženský fond
Nápad Slovensko-českého ženského fondu zviditeľniť silné ženy zo slovenských mimovládnych organizácií získal nový rozmer po vstupe firmy RIESENIA.com do projektu. Spolupráca s tímom tejto firmy bola vecná, priateľská, rýchla a veľmi kreatívna – práve taká, akú naša nezisková organizácia potrebovala.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2017 RIESENIA.com | Mapa stránok |