RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Kampane, pri ktorých sa vyhodnocuje návratnosť investície.

Navrhneme, vytvoríme a budeme pre vás optimalizovať kampane, ktoré majú dodať okamžitý výsledok. Či už je cieľom získavať online objednávky, zbierať kontakty na potenciálnych zákazníkov, alebo priniesť čo najväčí počet zákazníkov do kamenných predajní – vieme, po akých marketingových postupoch a médiách siahnuť. Ťažíme z našich viac ako 10 ročných skúseností s výkonnostným marketingom a dávame ich plne k dispozícii.

 

Naše online kampane prinášajú reálny výkon

Naviac, na rozdiel od mnohých iných agentúr máme množstvo skúseností s návrhom a developmentom e-commerce sídiel a internetových portálov. Dobre poznáme procesy, ťažkosti a výzvy, pred ktorými stoja majitelia a rozhodovatelia firiem pri riadení online biznisu. Často môžu zmenšovať možnosti využitia najmodernejších technológií a postupov v marketingu. Pomôžeme vám zabezpečiť, aby všetky podobné prekážky mali čo najmenší vplyv na celkový úspech kampaní.

Vďaka kombinácii expertného marketingového tímu a silnému web-developerskému pozadiu sme sa stali jedným z lídrov v oblasti automatizácie výkonnostných kampaní na Slovensku a v Českej republike.

Médiá a postupy, ktoré využívame na dosahovanie výkonu:

Kampane vo výsledkoch vyhľadávania a kampane s platbou za preklik (PPC kampane)

Remarketingové kampane naprieč väčšiemu počtu médií

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Optimalizácia výkonu porovnávačov cien (Heureka a spol.)

E-mail marketing

Affiliate marketing

A našou srdcovou záľubou je automatizácia výkonnostných kampaní, ktorá zvyšuje zásah aj výkon a minimalizuje chyby spôsobené ľudským faktorom.

Case studies

Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
TECHBOX.sk
Roman Calík
šéfredaktor / media manažér
TECHBOX.sk
V prípravných fázach nášho portálu TECHBOX.sk sme mali záujem osloviť a nájsť spoločnosť, ktorá je inovatívna a dokáže zvládnuť aj naše nadštandardné nároky na funkčnosť portálu. Riesenia.com nás zaujali najmä svojím osobným prístupom, odbornosťou a predchádzajúcimi referenciami. S výsledkom spolupráce sme spokojní. Samozrejme sa vyskytli i dodatočné úpravy a vyladenie portálu, našťastie po odovzdaní projektu sme mali komu napísať a naše požiadavky sa riešili. Toto bolo pre nás veľmi dôležité, nemali sme záujem len o naprogramovanie portálu, ale i o jeho neustále vylepšovanie, úpravu a modernizáciu. Tešíme sa na pokračujúcu spoluprácu.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |