RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

SEO audit stránky, analýza kľúčových slov a konkurencie

Analytické SEO služby - SEO audity, analýzy a audity prístupnosti

SEO je boj s konkurenciou o najatraktívnejšie pozície vo vyhľadávačoch. Pre celkový úspech preto potrebujete poznať nepriateľa a jeho taktiky a pripraviť si odpovedajúcu stratégiu optimalizácie.

Prehľad analytických SEO služieb a auditov

Máte internetové sídlo a chcete zvýšiť relevantnú návštevnosť pomocou SEO? Pripravíme vám dlhodobú stratégiu budovania optimalizácie pre vyhľadávače, takú, ktorá bude prinášať preukázateľné výsledky.
 • Vypracovanie komplexnej stratégie SEO optimalizácie
  Výstupom je detailný popis potrebných krokov a postupov (zoradených podľa dôležitosti) na vybudovanie čo najefektívnejšej SEO optimalizácie. Naviac obsahuje aj postupy a rady ako si získané pozície udržovať pri čo najnižších nákladoch.
  Skladá sa z SEO auditu sídla, Analýzy konkurencie vo vyhľadávačoch a Analýzy spätných odkazov
 • Hĺbkový SEO audit sídla
  Audit určený veľkým webovým sídlam a rozsiahlym obchodom s veľkým počtom potenciálnych kľúčových slov. Odhaľuje všetky nedostatky a prekážky brániace vysokým pozíciám vašich odkazov vo
  vyhľadávačoch a detailne navrhuje postup ich eliminácie. Súčasne audit obsahuje návrhy na vylepšenia landovacích stránok, tak aby sa maximalizovala ich efektivita pri konverziách z návštevníka na zákazníka.
  Hĺbkový SEO audit obsahuje aj analýzu kľúčových slov
 • Základný SEO audit sídla
  Audit určený pre malé až stredne veľké webové sídla a obchody. Vyhodnocuje aktuálnu kvalitu SEO optimalizácie sídla, dosahované pozície vo výsledkoch vyhľadávačov a obsahuje postupy ako odstrániť všetky nedostatky znižujúce pozície vašich odkazov.
  Základný SEO audit obsahuje aj analýzu kľúčových slov
 • Analýza kľúčových slov
  Slúži na identifikáciu najvyhľadávanejších kľúčových slov súvisiacich s obsahom vášho webového sídla, analýzu ich konkurenčnosti a náročnosti na získanie popredných pozícií vo vyhľadávačoch.
 • Analýza spätných odkazov
  Počet a kvalita spätných odkazov je jeden z najdôležitejších faktorov SEO optimalizácie. Analýza spätných odkazov vám prinesie podrobný prehľad portálov a sídiel vhodných na vytvorenie spätného odkazu a náklady potrebné na vytvorenie odkazov na navrhovaných sídlach. Obsahom analýzy je aj súbor odporúčaných postupov ako efektívne budovať sieť spätných odkazov.
 • SEO analýza konkurencie vo vyhľadávačoch
  Zameriava sa na identifikáciu vašej internetovej konkurencie, mapuje kvalitu ich SEO optimalizácie a vyhodnocuje ich silné a slabé stránky.

Objednajte si ANALYTICKÉ SEO SLUŽBY už teraz

potvrdzujúci kód

Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
Pricemania.sk
Ing. Michal Král
konateľ spoločnosti
Pricemania.sk
Spoločnosť Riešenia kompletne zastrešovala vývoj portálu na porovnanie cien a kvality viac ako 2 000 e-shopov Pricemania.sk v rokoch 2007-2010. Za tento čas sa portál etabloval na trhu a aktuálne patrí do Top 25 najnavštevovanejších portálov v SR s návštevnosťou až do 1 mil. návštev mesačne. Na spoločnosti Riešenia oceňujem najmä kvalitne zložený tím, ktorý dokáže zastrešiť nielen samotný vývoj, ale aj všetky aspekty a možnosti on-line marketingu, ktoré sú rovnako dôležité pre úspech projektu. Taktiež vysoko hodnotím inovatívnosť a neustále vzdelávanie sa členov tímu, aj vďaka čomu dokáže spoločnosť priniesť do projektu pridanú hodnotu v podobe využitia najnovších nástrojov a možností pre rozvíjanie a skvalitnenie biznisu klienta.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |