RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

SEO audit stránky, analýza kľúčových slov a konkurencie

Analytické SEO služby - SEO audity, analýzy a audity prístupnosti

SEO je boj s konkurenciou o najatraktívnejšie pozície vo vyhľadávačoch. Pre celkový úspech preto potrebujete poznať nepriateľa a jeho taktiky a pripraviť si odpovedajúcu stratégiu optimalizácie.

Prehľad analytických SEO služieb a auditov

Máte internetové sídlo a chcete zvýšiť relevantnú návštevnosť pomocou SEO? Pripravíme vám dlhodobú stratégiu budovania optimalizácie pre vyhľadávače, takú, ktorá bude prinášať preukázateľné výsledky.
 • Vypracovanie komplexnej stratégie SEO optimalizácie
  Výstupom je detailný popis potrebných krokov a postupov (zoradených podľa dôležitosti) na vybudovanie čo najefektívnejšej SEO optimalizácie. Naviac obsahuje aj postupy a rady ako si získané pozície udržovať pri čo najnižších nákladoch.
  Skladá sa z SEO auditu sídla, Analýzy konkurencie vo vyhľadávačoch a Analýzy spätných odkazov
 • Hĺbkový SEO audit sídla
  Audit určený veľkým webovým sídlam a rozsiahlym obchodom s veľkým počtom potenciálnych kľúčových slov. Odhaľuje všetky nedostatky a prekážky brániace vysokým pozíciám vašich odkazov vo
  vyhľadávačoch a detailne navrhuje postup ich eliminácie. Súčasne audit obsahuje návrhy na vylepšenia landovacích stránok, tak aby sa maximalizovala ich efektivita pri konverziách z návštevníka na zákazníka.
  Hĺbkový SEO audit obsahuje aj analýzu kľúčových slov
 • Základný SEO audit sídla
  Audit určený pre malé až stredne veľké webové sídla a obchody. Vyhodnocuje aktuálnu kvalitu SEO optimalizácie sídla, dosahované pozície vo výsledkoch vyhľadávačov a obsahuje postupy ako odstrániť všetky nedostatky znižujúce pozície vašich odkazov.
  Základný SEO audit obsahuje aj analýzu kľúčových slov
 • Analýza kľúčových slov
  Slúži na identifikáciu najvyhľadávanejších kľúčových slov súvisiacich s obsahom vášho webového sídla, analýzu ich konkurenčnosti a náročnosti na získanie popredných pozícií vo vyhľadávačoch.
 • Analýza spätných odkazov
  Počet a kvalita spätných odkazov je jeden z najdôležitejších faktorov SEO optimalizácie. Analýza spätných odkazov vám prinesie podrobný prehľad portálov a sídiel vhodných na vytvorenie spätného odkazu a náklady potrebné na vytvorenie odkazov na navrhovaných sídlach. Obsahom analýzy je aj súbor odporúčaných postupov ako efektívne budovať sieť spätných odkazov.
 • SEO analýza konkurencie vo vyhľadávačoch
  Zameriava sa na identifikáciu vašej internetovej konkurencie, mapuje kvalitu ich SEO optimalizácie a vyhodnocuje ich silné a slabé stránky.

Objednajte si ANALYTICKÉ SEO SLUŽBY už teraz

potvrdzujúci kód

Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
DEVON COMMUNICATION, s.r.o.
Ing. Margareta GAČKOVÁ
Senior Consultant
DEVON COMMUNICATION, s.r.o.
S našou, vyše ročnou spoluprácou, sme maximálne spokojní. Oceňujeme promptný, proklientský prístup celého pracovného tímu ľudí vo fime.. Vždy nám RIESENIA ochotne poradia a vyRIEŠIA každý problém. Môžeme sa spoľahnúť, že naši klienti aj vďaka nim dostávajú skvelé služby, čím rastie naše meno aj reputácia našich dodávateľov.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2017 RIESENIA.com | Mapa stránok |