RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

RSHOP - komplexné riešenie pre vaše internetové obchodovanie

Z e-commerce systému RSHOP budete určite nadšený! Umožňuje rýchlu a jednoduchú správu vášho internetového obchodu, ale aj mnoho pokročilých modulov a funkcií, ktoré zase ocenia vaši zákazníci.

To správne e-commerce riešenie pre váš e-shop

Systém RSHOP predstavuje flexibilné e-commerce riešenie pre akýkoľvek internetový obchod. Na rozdiel od mnohých iných systémov je kladený maximálny dôraz na užívateľský komfort, prehľadnosť a zrozumiteľnosť pre správcov aj zákazníkov obchodu.

Zásadným plusom systému je jednoduchá a rýchla administrácia katalógu i jednotlivých produktov. Celý produktový katalóg sa dá jednoducho editovať prostredníctvom hromadných úprav, alebo prostredníctvom exportu z excelovského .csv súboru – všetky tovary tak môžete mať zmenené v priebehu veľmi krátkeho času. Administrátori obchodu určite ocenia aj prehľadnosť a intuitívnosť editovacieho rozhrania obchodu.

RSHOP - úvodný dashboard s štatistikami
Kontaktujte nás a my vám pošleme bezplatnú cenovú kalkuláciu

Zaujala Vás naša ponuka? Vypýtajte si zadarmo nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dizajn na mieru

Design e-shopu vytvára jeden z najdôležitejších prvých dojmov u návštevníkov, preto sa jeho príprave venuje najviac priestoru v rámci celého projektu.

Na základe projektovej špecifikácie a predbežnej analýze riešenia zostavíme najprv model webu, ktorý je podkladom pre návrhu unikátneho dizajnu, ktorý odráža potreby a požiadavk klienta.

RSHOP – proces tvorby dizajnu
Analýza konkurencie a rozbor požiadaviek

Návrh štruktúrnych modelov e-shopu podľa cieľových skupín

Návrh konkrétneho grafického riešenia

Systém RSHOP je "SEO friendly"

SEO ON-PAGE je optimalizácia všetkých faktorov spojených s obsahom a štruktúrou obchodu, zabezpečujúcich dobrú viditeľnosť obchodu vo výsledkoch vyhľadávania všetkých majoritných vyhľadávačov (Google, Zoznam full-text, Jyxo, Morfeo a ďalších).

E-commerce systém RSHOP umožňuje nastavovanie klasických ON-Page SEO parametrov ako názov (title) stránky, používanie nadpisov h1 - h3, editáciu metatagov keywords a description, ale aj editáciu popisov jednotlivých obrázkov.

Dátové pripojenie RSHOPu na Ekonomické systémy

E-commerce systém RSHOP je prepojiť na váš ekonomicko - informačný systém (ERP). Takéto automatizované prepojenie vám uľahčí správu e-shopu. Výhodou takéhoto prepojenia je, že všetky dáta spravujete na jednom mieste v ERP systéme.

E-commerce systém RSHOP je možné napojiť na celý rad infromačných systémov (POHODA, Superfaktura, Helios, Money S3, ABRA, Flexis, Oasis a mnoho ďalších)

Prečítajte si viac o dátovom pripojení na ERP systémy.

Platobné a dopravné systémy RSHOP-u

V e-commerce systéme RSHOP je možné bezpečne a rýchlo platiť ktoroukoľvek platobnou bránou, alebo úverovou službou podľa požiadaviek klienta

E-RSHOP podporuje celý rad platobných a úverových modulov ako Trustpay, CardPay, Tatrapay, SporoPay, VUB e-platby, UniPlatba, ČSOB, Quatro nákup, Cetelem, Paypal, a mnohé ďalšie

Platby prebiehajú tak, že zákazník je po dokončení objednávky v rámci e-shopu presmerovaný na zvolenú platobnú bránu, kde zadá údaje o svojej platobnej karte a systém potom vykoná transakciu. Následne je presmerovaný naspäť na Eshop, kde dostane potvrdenie o potvrdení objednávky

 TruspayTatraPayUniPlatbaOTPpay
PayPalCard PaySporopayVUB e-platby
Quatro nákupbalikomat24Pay

Prečítajte si viac o Platobných a dopravných moduloch

Ďalšie výhody e-commerce systému RSHOP

Systém RSHOP je možné prepojiť s ľubovoľným informačným systémom poskytujúcim rozhranie pre import a export produktov, zákazníkov, alebo objednávok, v závislosti od požadovanej funkčnosti.

Výhodou je možnosť implementácie ktorýchkoľvek z množstva ponúkaných modulov, vrátane platobných a úverových modulov ako Tatrapay, Trustpay, SporoPay, Uniplatba, Quatro nákup, Paypal a ďalších.

Všetky prvky a moduly, ktoré systém obsahuje, sú komplexne vyladené a otestované na mnohých internetových obchodoch, používajúcich systém RSHOP-ONLINE SHOP. Dlhodobá spokojnosť našich klientov je naším najzákladnejším cieľom.

RSHOP – správa katalógu produktov
RSHOP - editácia produktu

E-commerce systém RSHOP obsahuje:

 • Variácie tovaru – správa vlastností tovarov, možnosť meniť cenu tovaru pre jednotlivé hodnoty vlastností
 • Technické parametre – vytváranie typov tovarov a im prislúchajúcich technických parametrov, štruktúrované zobrazenie na stránke tovaru
 • Aktualizácia tovaru zo súboru – import súboru vo formáte csv
 • Akciový tovar – správa zliav pre jednotlivé tovary
 • Nákupný košík
 • Objednávka – výber spôsobu dopravy a platby, odoslanie e-mailu s potvrdením objednávky a proforma faktúrou vo formáte pdf
 • Rýchle vyhľadávanie s našepkávačom
 • Správa užívateľov – registrácia užívateľa, správa konta a prehľad objednávok, možnosť editácie / odstránenia konta administrátorom
 • Poslanie linky známemu – formulár pre odporučenie zvoleného tovaru e-mailom
 • Tlač stránky tovaru – prispôsobenie produktovej stránky pre tlač
 • Textové sekcie na stránke – správa obsahu stránok informačného charakteru, ktoré nepatria do katalógu
 • Rozhranie pre napojenie na porovnávacie portály pricemania.sk, heureka.sk, najnakup.sk a ďalšie

Najžiadanejšie prídavné moduly

Variabilita e-commerce systému je zabezpečená množstvom prídavných modulov a funkčností. Medzi najžiadanejšie patria:

 • Porovnanie technických parametrov tovarov
 • Filtrovanie tovaru podľa zvolených kritérií – parametre sa prispôsobia individuálnym požiadavkám
 • Implementácia platobných modulov - na výber sú prakticky všetky dostupné platobné moduly, napr. Tatrapay, Sporopay, Uniplatba, ePlatbyVUB, Quatro, Trustpay alebo Cetelem.
 • Synchronizácia s účtovnými a skaldovými systémami, napr. Pohoda, Sunsoft Oasis, Flex-IS, Money S, IS Baris
 • Zľavové kupóny
 • SMS notifikácie stavu objednávky
 • Hodnotenie tovaru užívateľmi
 • Poradca pri nákupe - interaktívny poradca s editovateľným textom pre jednotlivé kategórie katalógu a tiež pre každý tovar osobitne
 • Strážny pes – e-mailová notifikácia zákazníka pri poklese ceny tovaru pod nastavenú hranicu
 • Wishlist – osobný zoznam tovarov registrovaného užívateľa
 • Vernostný program - zakazníci zbierajú body za nákupy a získavaju rôzne benefity
 • Jazykové verzie
 • Správa bannerov a reklamných plôch
 • Správa ankiet
 • Newsletter
Kontaktujte nás a my vám pošleme bezplatnú cenovú kalkuláciu

Zaujala Vás naša ponuka? Vypýtajte si zadarmo nezáväznú cenovú kalkuláciu

Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
ŠEVT, a.s.
Ing. Katarína Marková
Manažér rozvoja obchodu
ŠEVT, a.s.
Spoločnosť RIESENIA.com sme prvý krát oslovili pri tvorbe nášho online tlačového portálu pred viac ako rokom a odvtedy sú našim stabilným partnerom v online svete. Je to tím kreatívnych, milých a príjemných mladých ľudí, ktorí sú neustále pripravení riešiť naše náročné požiadavky. Využili sme ich pri tvorbe nášho neštandardného eshopu, vedú nám PPC, dlhodobo nám spravujú a optimalizujú web, posielali nám newsletter a pripravili pre nás imidžové FB konto, so všetkými realizovanými riešeniami sme boli nadmieru spokojní. Neexistuje snáď niečo na čo by oni nemali Riešenie.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2017 RIESENIA.com | Mapa stránok |