RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Rozsiahle PPC kampane v Adwords, Etarget a Facebook

PPC Kampane s pohyblivými mesačnými nákladmi sú určené najmä pre klientov, ktorí požadujú správu rozsiahlejších kampaní na veľký počet konkrétnych produktov. Služba je výhodná najmä pri investovaní nad 1.000€ mesačne, kde je podrobný prehľad kde a koľko sa míňa kriticky dôležitý. Minimálny rozpočet pre kampaň je 700€ mesačne (minutých priamo na prekliky).

Hlavnými výhodami sú detailné vstupné analýzy pred vytvorením kampane, neustále podrobné vyhodnocovanie výsledkov a dynamická optimalizácia PPC kampaní. Tým sa zabezpečí, že aj pri veľkom objeme kľúčových slov a reklamných zostáv bude celková efektivita kampaní na maximálnej možnej úrovni.

Pri správa kampaní hľadíme vždy najmä na návratnosť investícií. Niekedy aj ROI 800% môže byť málo (pokiaľ máte nízku maržu). My o tom vieme a rátame s tým - vždy si môžete stanoviť maximálne náklady na získanie jednej konverzíe, tak aby ste boli v zisku.

Prečítajte si viac o efektivite a výhodách PPC reklamy vo vyhľadávačoch

Výhody PPC reklamy vo vyhľadávačoch

  • Okamžitý prísun návštevníkov, ktorí majúcich záujem o vaše služby a produkty
  • Zvýšenie dosahovaných online tržieb
  • Zlepšenie ziskovosti a efektivity webstránky (vďaka presnému cieleniu návštevníkov)
  • Náklady na PPC reklamu vo vyhľadávačoch sú oveľa nižšie než pri iných formách online inzercie (bannerové reklamy, e-mailová reklama a ďalšie), pričom efektivita je vyššia
  • Zrozumiteľné, ale podrobné mesačné reporty efektivity kampaní

Vladimír Cintula je kvalifikovaný Google Advertising ProfessionalVšetky PPC kampane vo vyhľadávačoch spravujú odborníci na správu reklamných kampaní s certifikátom "Adwords Qualified Individual"

Objednajte si PPC KAMPANE už teraz

potvrdzujúci kód
Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
Index Nosluš
Ing. Miriam Ondriková
marketing manager
Index Nosluš
RIESENIA.com nám vytvorili nové moderné internetové sídlo. Navrhli vhodný webový dizajn, vytvorili interaktívne súčasti a prepojenie na náš zložitý informačný systém a administračné rozhranie, ktoré je úžasne jednoduché na ovládanie. Optimalizovali nám web tak, že sme stále v popredných miestach vo vyhľadávačoch. Spolupráca bola a stále je profesionálna, komunikácia rýchla a doteraz sme spokojní s podporou, ktorú nám poskytujú v prípade otázok. Vítame aj stále aktívny prístup z ich strany prísunom noviniek a návrhov pre neustále napredovanie nášho webu s ohľadom vývoja noviniek v IT oblasti. Navrhujú nám vhodné aplikácie alebo služby vhodné pre našu oblasť podnikania, na ktoré by sme my vôbec neprišli. Ešteže experti v tejto oblasti sú RIESENIA.com.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |