RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Tvorba a návrh web stránok – od webdesignu po redakčný systém

Tvorba web stránok - portálové a individuálne riešenia

Individuálny prístup ku každému projektu, podrobné analýzy, plánovanie a využitie najmodernejších technológií zabezpečia, že vaše sídlo alebo portál bude robiť presne to, čo od neho očakávate. Prezentovať, predávať, budovať značku, alebo zlepšovať PR.

Čo zaručí, že webové sídlo skutočne naplní vaše očakávania?

Vy nám poviete vaše predstavy, očakávania a kritériá, ktoré by malo vaše nové sídlo alebo portál spĺňať. My vykonáme podrobné analýzy konkurenčnosti internetového prostredia, odporučíme vám konkrétne dizajnové, obsahové a funkčné návrhy. Na ich základe vám pomôžeme pripraviť taký biznis plán webového sídla, aby sa stanovené ciele skutočne dosiahli.

Aj po spustení sídla alebo portálu do produkcie budeme merať a zaznamenávať všetky dôležité štatistické údaje o pohybe vašich návštevníkov.

Zaznamenávať budeme aj efektivitu dôležitých podstránok a používanosť jednotlivých funkčných prvkov. Na ich základe môžu byť jednotlivé prvky dynamicky upravované za účelom zvyšovania celkového ROI (Return Of Investments) sídla.

Garantujeme profesionálny dizajn a dokonalú funkčnosť sídla

Podrobné prípravy a analýzy zaručujú, že konečný vzhľad nového webového sídla bude šitý na mieru práve vašej cieľovej skupine zákazníkov. Kladieme veľký dôraz na detaily, prehľadnosť a účelnosť jednotlivých grafických prvkov. Zvýrazňujeme to, čo je dôležité a súčasne zabezpečujeme, aby bol návštevník sídla vždy spokojný a bez problémov našiel to, o čo mal záujem.

Pri navrhovaní funkčných prvkov, od ktorých sa očakáva interaktivita s návštevníkom alebo zákazníkom dbáme na jednoznačnú zrozumiteľnosť a jednoduchosť používania. Či už ide iba o jednoduché formuláre, alebo komplexné dynamické webové aplikácie postavené na web2 technológiách (Flash, Ajax, Silverlight) garantujeme, že vaši návštevníci ich budú vedieť bez problémov používať.

Každý internetový projekt od nás vychádza s jasne definovanými ambíciami a cieľmi a je pripravený obstáť v konkurenčnom boji. Naša práca sa nekončí, kým ich nedosiahne.

Bezproblémová správa webového sídla

Naše internetové sídla sú "poháňané" flexibilným publikačným systémom na správu obsahu BLADE_ CMS vyvinutým našou spoločnosťou tak, aby okrem základných editačných vlastností spĺňal aj najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Umožňuje pokročilú správu On-Page SEO parametrov, čím napomáha pri budovaní optimalizácie pre vyhľadávače a podporuje jednoduché pridávanie fotogalérií, diskusií, jazykové verzie, správu reklamných bannerových plôch a mnohé ďalšie funkcie.

Prečítajte si viac o publikačnom systéme BLADE_CMS

Náklady na návrh a tvorbu úspešného webového sídla alebo portálu

Ceny jednotlivých riešení sa individuálne líšia. Záleží na cieľoch, ktoré si klient stanoví, rozlohe sídla, technologickej náročnosti a počte funkčných a interaktívnych prvkov.

Bežné prezentačné alebo firemné sídla sa cenovo môžu pohybovať medzi 850 - 1500 €. Väčšie a technologicky náročné riešenia sa oceňujú individuálne, na základe presnej špecifikácie a náročnosti.

Pri nákladných projektoch vychádzame klientom v ústrety napríklad platbami v splátkach. 

Portfólio - Portálové a individuálne riešenia

Klient: MOLPIR, s.r.o.
Predaj multimediálnych systémov pre dopravné prostriedky.
Pre bližší náhľad kliknite na obrázok referencie
Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
BIZU-OUTLET.com
Kateřina Petrová
konateľka spoločnosti
BIZU-OUTLET.com
Se společností RIESENIA.com spolupracujeme už 4 roky a se službami jsme nadmíru spokojeni. Vždy nám poskytují kvalitní servis, řešení šitá na míru dle našich potřeb a vycházejí vstříc našim nestandardním časovým nárokům, čehož si obzvláště ceníme.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2017 RIESENIA.com | Mapa stránok |