RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Vybraní klienti

 • 4-ka - váš slovenský operátor
 • Alain Delon
 • Benu lekáreň
 • YIT
 • Pivovary Topvar
 • Ševt
 • Satur
 • Petit press

Názory našich klientov

 • Ing. Gabriela Homolová, CSc.
  // Homola spol. s r.o.
  všetky názory našich klientov
  Ďakujeme celému, mimoriadne profesionálnemu tímu RIESENIA.com pod vedením Ing. Vaneka. Vypracovali pre našu firmu dve kvalitné, praktické a krásne webové stránky. Pracovné stretnutia boli vždy veľmi konštruktívne a veselé. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
 • Ing. Katarína Marková
  // Manažér rozvoja obchodu ŠEVT, a.s.
  všetky názory našich klientov
  Spoločnosť RIESENIA.com sme prvý krát oslovili pri tvorbe nášho online tlačového portálu pred viac ako rokom a odvtedy sú našim stabilným partnerom v online svete. Je to tím kreatívnych, milých a príjemných mladých ľudí, ktorí sú neustále pripravení riešiť naše náročné požiadavky. Využili sme ich pri tvorbe nášho neštandardného eshopu, vedú nám PPC, dlhodobo nám spravujú a optimalizujú web, posielali nám newsletter a pripravili pre nás imidžové FB konto, so všetkými realizovanými riešeniami sme boli nadmieru spokojní. Neexistuje snáď niečo na čo by oni nemali Riešenie.
 • Lenka Šujanová
  // Marketing team Websupport, s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  Sme mega spokojní s prácou RIESENIA.com. Perfektné nastavenie Google Analytics a výborná správa PPC. Dokážu sa na problém pozrieť komplexne, navrhnúť nové riešenie, podrobne zanalyzovať výsledky a čo si najviac vážime je flexibilná komunikácia. Diki moc chalani, držte si úroveň.
 • Ing. Margareta GAČKOVÁ
  // Senior Consultant DEVON COMMUNICATION, s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  S našou, vyše ročnou spoluprácou, sme maximálne spokojní. Oceňujeme promptný, proklientský prístup celého pracovného tímu ľudí vo fime.. Vždy nám RIESENIA ochotne poradia a vyRIEŠIA každý problém. Môžeme sa spoľahnúť, že naši klienti aj vďaka nim dostávajú skvelé služby, čím rastie naše meno aj reputácia našich dodávateľov.
 • Viera Klementová
  // Riaditeľka pre SR Slovensko-český ženský fond
  všetky názory našich klientov
  Nápad Slovensko-českého ženského fondu zviditeľniť silné ženy zo slovenských mimovládnych organizácií získal nový rozmer po vstupe firmy RIESENIA.com do projektu. Spolupráca s tímom tejto firmy bola vecná, priateľská, rýchla a veľmi kreatívna – práve taká, akú naša nezisková organizácia potrebovala.
 • Stanislava Dubjelová
  // product manager MOLPIR, s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  Spolupráca s timom RIESENIA.com nám otvorila nové dimenzie zviditeľnenia našich produktov, priniesla svieži vietor do plachiet a určite aj pomohla skvalitniť podporu našim partnerom a zákazníkom. Aj na prvý pohľad náročné a často až sci-fi požiadavky dokážu zrealizovať. Naše predstavy si trpezlivo vypočujú, doplnia a prenesú ich do reálneho fungujucého systému. Aj v stresových a naročných chvílach ostávajú ochotní, priateľskí a kreatívni. A čo je dôležité, sú ochotní a schopní pracovať aj na 200%.
 • Ing. Miriam Ondriková
  // marketing manager Index Nosluš
  všetky názory našich klientov
  RIESENIA.com nám vytvorili nové moderné internetové sídlo. Navrhli vhodný webový dizajn, vytvorili interaktívne súčasti a prepojenie na náš zložitý informačný systém a administračné rozhranie, ktoré je úžasne jednoduché na ovládanie. Optimalizovali nám web tak, že sme stále v popredných miestach vo vyhľadávačoch. Spolupráca bola a stále je profesionálna, komunikácia rýchla a doteraz sme spokojní s podporou, ktorú nám poskytujú v prípade otázok. Vítame aj stále aktívny prístup z ich strany prísunom noviniek a návrhov pre neustále napredovanie nášho webu s ohľadom vývoja noviniek v IT oblasti. Navrhujú nám vhodné aplikácie alebo služby vhodné pre našu oblasť podnikania, na ktoré by sme my vôbec neprišli. Ešteže experti v tejto oblasti sú RIESENIA.com.
 • Silvia Panáková
  // konateľka spoločnosti ARINA s.r.o
  všetky názory našich klientov
  RIESENIA.com je tím mladých, kreatívnych a spoľahlivých ľudí. Ich práca a prínos do projektov sú na vysokej profesionálnej úrovni. Spolupracovala som s nimi už na niekoľkých projektoch a verím, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.
 • Kateřina Petrová
  // konateľka spoločnosti BIZU-OUTLET.com
  všetky názory našich klientov
  Se společností RIESENIA.com spolupracujeme už 4 roky a se službami jsme nadmíru spokojeni. Vždy nám poskytují kvalitní servis, řešení šitá na míru dle našich potřeb a vycházejí vstříc našim nestandardním časovým nárokům, čehož si obzvláště ceníme.
 • Ing. Adriana Krčmáriková
  // konateľka spoločnosti Nová pošta.sk
  všetky názory našich klientov
  Ďakujem za vytvorenie mojej webstránky www.novaposta.sk. Výborná grafika, skvelá poctivo urobená práca a vynikajúca spolupráca. Nezdržiavali zbytočne žiadnu etapu spracovania. Naozaj sympatický a neuveriteľne slušný majiteľ a jeho kolegovia.
 • Dušan Sloboda
  // analytik Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika
  všetky názory našich klientov
  Riešenia.com sú našim stabilným dlhoročným partnerom preto, lebo sú kreatívni, flexibilní, dobre naladení, vždy majú pre nás vhodné riešenia a skutočne sa tak držia svojho trefného dobrého mena!
 • Roman Calík
  // šéfredaktor / media manažér TECHBOX.sk
  všetky názory našich klientov
  V prípravných fázach nášho portálu TECHBOX.sk sme mali záujem osloviť a nájsť spoločnosť, ktorá je inovatívna a dokáže zvládnuť aj naše nadštandardné nároky na funkčnosť portálu. Riesenia.com nás zaujali najmä svojím osobným prístupom, odbornosťou a predchádzajúcimi referenciami. S výsledkom spolupráce sme spokojní. Samozrejme sa vyskytli i dodatočné úpravy a vyladenie portálu, našťastie po odovzdaní projektu sme mali komu napísať a naše požiadavky sa riešili. Toto bolo pre nás veľmi dôležité, nemali sme záujem len o naprogramovanie portálu, ale i o jeho neustále vylepšovanie, úpravu a modernizáciu. Tešíme sa na pokračujúcu spoluprácu.
 • Patrik Kimijan
  // konateľ spoločnosti PRESNE.sk
  všetky názory našich klientov
  So spoločnosťou RIESENIA.com spolupracujeme od vzniku nášho internetového obchodu. Okrem kvalitného e-commerce riešenia a skvelého dizajnu pre nás zabezpečovali aj návrh a správu PPC kampaní. Team RIESENIA.com nám pomohol dôslednou analýzou a neustálou optimalizáciou kampaní už po pár dňoch znížiť náklady na jeden preklik a zároveň výrazným spôsobom zvýšiť výnosy z návštev uskutočnených cez PPC kampane. Odporúčam vyskúšať.
 • Mgr. Ondrej Jombik
  // konateľ spoločnosti Platon Technologies Ltd.
  všetky názory našich klientov
  Grafiku a dizajn novej verzie ovládacieho panelu (Control Panelu) setup.platon.sk sme zverili spoločnosti RIESENIA.com, ktorá k tejto úlohe pristúpila mimoriadne precízne a zodpovedne. Okrem analýzy existujúcich panelov priniesli RIESENIA do nášho projektu viacero šikovných vychytávok, ktoré z nášho Control Panelu robia naozaj príjemné miesto na prácu. Dokonca sa nám sami ozývajú naši zákazníci, že sa im nový dizajn veľmi páči.
 • Renáta Hodžová
  // konateľka spoločnosti Autolook EU
  všetky názory našich klientov
  Rýchla dostupnosť kvalitne spracovaných a aktualizovaných informácii, nadčasové vizuálne spracovanie, jednoduchosť a nápaditosť pri orientácii v ponuke, boli hlavnými atribútmi, ktoré nám pomohli naštartovať našu firmu, ktorá sa etabluje už aj v zahraničí. V správny čas, sme oslovili správnych ľudí, ktorí hneď vedeli čo potrebujeme a hlavne, že to potrebujeme rýchlo a za priaznivú cenu. Ďakujeme, že pochopili, vytvorili a stále tvoria. Naša spolupráca s RIESENIA.com je pre nás stálym prínosom s maximálnou spokojnosťou.
 • Ing. Michal Král
  // konateľ spoločnosti Pricemania.sk
  všetky názory našich klientov
  Spoločnosť Riešenia kompletne zastrešovala vývoj portálu na porovnanie cien a kvality viac ako 2 000 e-shopov Pricemania.sk v rokoch 2007-2010. Za tento čas sa portál etabloval na trhu a aktuálne patrí do Top 25 najnavštevovanejších portálov v SR s návštevnosťou až do 1 mil. návštev mesačne. Na spoločnosti Riešenia oceňujem najmä kvalitne zložený tím, ktorý dokáže zastrešiť nielen samotný vývoj, ale aj všetky aspekty a možnosti on-line marketingu, ktoré sú rovnako dôležité pre úspech projektu. Taktiež vysoko hodnotím inovatívnosť a neustále vzdelávanie sa členov tímu, aj vďaka čomu dokáže spoločnosť priniesť do projektu pridanú hodnotu v podobe využitia najnovších nástrojov a možností pre rozvíjanie a skvalitnenie biznisu klienta.


 • TPD.sk
  TPD.sk
  TPD.sk je internetový obchod najväčšej elektro-predajne na Slovensku. Je členom siete Euronics.
 • srdcomvychodniar.sk
  srdcomvychodniar.sk
  Oficiálna webová stránka značky piva ŠARIŠ.
 • 4ka
  4ka
  4ka - slovenský mobilný operátor, ktorý prináša jednoduchosť a výhodnosť mobilnej...
 • Liftago
  Liftago
  Liftago je taxi aplikácia, ktorá dáva slobodu výberu z vodičov a a ponúkne užívateľovi až...
 • www.funtoroeurope.com
  www.funtoroeurope.com
  Predaj multimediálnych systémov pre dopravné prostriedky.
 • STRENDPRO.sk
  STRENDPRO.sk
  Slovakia Trend Export-Import s.r.o patrí k najväčším distribútorom nástrojov a náradia.
 • ČSOB
  ČSOB
  Univerzálna banka, ktorá svojim klientom poskytuje rôzne bankové služby pod jednou strechou.
 • BENUlekaren.sk
  BENUlekaren.sk
  Lekárne BENU poskytujú kvalifikované služby v 49 kamenných pobočkách v SR aj online.
 • www.toshiba-sk.sk
  www.toshiba-sk.sk
  Oficiálny predajca multifunkčných zariadení značky TOSHIBA.
 • DREZYONLINE.sk
  DREZYONLINE.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj drezov a batérií s prepojením na systém Superfaktúra.
 • PowerPlayers
  PowerPlayers
  Responzívny web hokejovej akadémie Ota Haščáka.
 • Alain Delon
  Alain Delon
  Responzívny e-shop francúzskej odevnej značky Alain Delon.
 • LENOVOONLINE.sk
  LENOVOONLINE.sk
  Zlatý partner Lenovo je zameraný na predaj a servis produktov Lenovo a príslušenstva.
 • FAROUK.sk
  FAROUK.sk
  Špecializovaný eshop zameraný na predaj profesionálnej vlasovej kozmetiky.
 • Top kancelária
  Top kancelária
  Responzívny e-shop zameraný na predaj kancelárskych potrieb a techniky.
 • Presnetlakomery.sk
  Presnetlakomery.sk
  Špecializovaný responzívny e-shop zameraný na predaj kalibrovaných tlakomerov krvi.
 • HLADAMFARBY.sk
  HLADAMFARBY.sk
  E-shop zameraný na predaj tonerov, cartidge a tlačiarní s plným prepojením na systém POHODA.
 • Svetnapojov.sk
  Svetnapojov.sk
  Internetový obchod zameraný primárne na predaj originálneho a značkového alkoholu.
 • EAA.sk
  EAA.sk
  Firma so zameraním na predaj a distribúciu olejov, mazív, prevádzkových kvapalín a iných...
 • FIRN.sk
  FIRN.sk
  Spoločnosť FIRN elektro je predajcom elektronických prístrojov, elektroinštalačných...
 • cutit.sk
  cutit.sk
  Centrum rezania a ohýbania materiálov.
 • efarby.sk
  efarby.sk
  Špecializovaný e-shop s maliarskymi potrebami a vybavením.
 • fixservis.sk
  fixservis.sk
  Responzívny e-shop zameraný na servis mobilných telefónov a predaj príslušenstva.
 • oblecsadoroboty.sk
  oblecsadoroboty.sk
  E-shop zameraný na predaj pracovných odevov a ochranných prostriedkov.
 • rajhraciek.sk
  rajhraciek.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj hračiek.Trojnásobný víťaz Shop Roku.
 • www.michalkral.sk
  www.michalkral.sk
  Osobná prezentácia Michala Krála - odborné poradenstvo a konzultácie pre online biznis.
 • diamantovyklub.sk
  diamantovyklub.sk
  Vernostný program postavený na systéme RSHOP pre prevádzky, ktoré spolupracujú s Pilsner...
 • dvor.kozel.sk
  dvor.kozel.sk
  Oficiálny internetový obchod značky Kozel, predaj reklamných produktov pre prevádzky.
 • univenta.sk
  univenta.sk
  Spoločnosť Univenta je firma pôsobiacia v oblasti vykurovacích systémov a alterantívnych...
 • www.tlac-sevt.sk
  www.tlac-sevt.sk
  Moderný online tlačový portál pre spoločnosť ŠEVT a.s.
 • www.rajcigariet.sk
  www.rajcigariet.sk
  Responzívny e-shop zameraný na predaj elektronických cigariet.
 • korcule.com
  korcule.com
  Predaj korčúľ, bicyklov a príslušenstva - prilby, oblečenie, topánky, kolieska, ložiská,...
 • www.repo.sk
  www.repo.sk
  Online obchod s elektrickým a ručným náradím.
 • www.homola.sk
  www.homola.sk
  Líder na trhu v oblasti predaja autoservisnej techniky.
 • www.madmat.sk
  www.madmat.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj a požičiavanie náradia.
 • www.pricemania.sk
  www.pricemania.sk
  Aktuálna dvojka medzi slovenskými porovnávačmi cien tovaru s ašpiráciou stať sa lídrom na...
 • www.autolook.sk
  www.autolook.sk
  Dovoz a predaj luxusných automobilov z Nemecka a členských krajín EU.
 • www.kardosova-preklady.sk
  www.kardosova-preklady.sk
  Osobná prezentácia súdnej prekladateľky Daniely Kardošovej.
 • www.liecik.sk
  www.liecik.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj liekov, liečiv a zdravotníckych materiálov.
 • kondomshop.sk
  kondomshop.sk
  Špecializovaný internetový obchod zameraný na predaj kondómov a iných pomôcok.
 • www.veos.sk
  www.veos.sk
  Predaj náradia pre stavby, dielne a domácnosti.
 • www.presne.sk
  www.presne.sk
  Špecializovaný internetový obchod pre stavbárov a geodetov.
 • www.superzeny.sk
  www.superzeny.sk
  Slovensko-český ženský fond predstavuje 20 rokov ženského aktivizmu na Slovensku
 • www.babiky.sk
  www.babiky.sk
  Internetový obchod s bábikami a hračkami pre deti.
 • www.modrytiger.sk
  www.modrytiger.sk
  Film pre všetkých malých tigrov a ich veľkých rodičov.
 • www.espack.sk
  www.espack.sk
  Dovoz a predaj obalových materiálov.
 • www.mojanajkniha.sk
  www.mojanajkniha.sk
  Kultúrno-vzdelávací projekt STV, ktorý prispieva k zvýšeniu záujmu o literatúru.
 • www.molpir.sk
  www.molpir.sk
  Vývoj, výroba, dovoz a distribúcia autodoplnkov na území Slovenskej a Českej republiky.
 • www.arinafilm.sk
  www.arinafilm.sk
  Prezentácia produkčnej spoločnosti ARINA.
 • www.eberspacher.sk
  www.eberspacher.sk
  Nezávislé kúrenia pre automobily značky Eberspächer.
 • www.frigosoft.sk
  www.frigosoft.sk
  Transportné chladiace systémy Diavia Frigosoft.
 • www.letomsvetom.sk
  www.letomsvetom.sk
  Rezervácie domácich aj zahraničných dovoleniek, letenky a last minute ponuky.
 • www.smesirovni.osf.sk
  www.smesirovni.osf.sk
  Projekt Každý z nás je originál je jedným z operačno - grantových projektov Nadácie...
 • www.variant.sk
  www.variant.sk
  Predaj a výroba plastových okien a dverí – na objednávku aj atypické oblúkové alebo...
 • www.veslovanie.sk
  www.veslovanie.sk
  Oficiálna stránka Slovenského veslárskeho zväzu.
 • www.womensfund.sk
  www.womensfund.sk
  Slovensko-český ženský fond pomáha ženám plne využívať svoje práva v spoločnosti.
 • www.macaudio.sk
  www.macaudio.sk
  Obchod s profesionálnym ozvučením do auta značky MAC Audio.
 • www.parrot.sk
  www.parrot.sk
  Predaj značkových hands-free a bluetooth zariadení do auta, kancelárie i domácnosti.
 • www.bizu-outlet.sk
  www.bizu-outlet.sk
  Internetový outlet s bižutériou a šperkami vyrobenými z CRYSTALLIZED™.
 • www.cookandgrill.sk
  www.cookandgrill.sk
  E-shop s profesionálnou grilovacou technikou Weber a kuchynským príslušenstvom Fissler.
 • shop.molpir.sk
  shop.molpir.sk
  Oficiálny internetový obchod spoločnosti Molpir – široké spektrum autopríslušenstva a...
 • www.anastyle.sk
  www.anastyle.sk
  Dámske a pánske profesionálne kaderníctvo a predaj značkovej kozmetiky Redken.
 • www.bkservis.sk
  www.bkservis.sk
  Autoservis a pneuservis v Bratislave.
 • www.overenie.sk
  www.overenie.sk
  Kontrola originality pri dovoze automobilov zo zahraničia.
 • www.transfer.sk
  www.transfer.sk
  TRANSFER je súkromná vzdelávacia a poradenská firma.
 • www.sfp.institute.sk
  www.sfp.institute.sk
  Projekt SFP Konzervatívneho inštitútu M.R. Štefánika sa zaoberá obhajobou občianskych práv...
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |