RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

Vybraní klienti

 • 4-ka - váš slovenský operátor
 • Alain Delon
 • Benu lekáreň
 • YIT
 • Pivovary Topvar
 • Ševt
 • Satur
 • Petit press

Názory našich klientov

 • Richard Wohlstein
  // Retail Manager L.W.S. s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  Pri počiatkoch dnes už takmer trojročnej spolupráce s RIESENIA.com sme nemali ani tušenia, akou dôležitou zložkou nášho biznisu sa stanú. Prvotné zadanie, ktoré spočívalo vo výrobe nového, imiždového webu s e-shopom prerástlo ďaleko za pôvodný horizont. Dnes spoločne pracujeme na neustálom vylepšovaní nášho e-commerce modelu, ktorý sa stal jedným z kľúčových súčastí nášho podnikania. Development team je plný profesionálov a vždy sa pre nás snaží nájsť to najoptimálnejšie riešenie, niekedy skutočne neštandardných technických zadaní. Rovnaké maximum zo seba dáva skvelý tím ich marketingového oddelenia, ktoré je našou pravou rukou vo dne v noci. Nevieme si predstaviť lepšiu spoluprácu ako s ľuďmi z RIESENIA.com.
 • Ing. Gabriela Homolová, CSc.
  // Homola spol. s r.o.
  všetky názory našich klientov
  Ďakujeme celému, mimoriadne profesionálnemu tímu RIESENIA.com pod vedením Ing. Vaneka. Vypracovali pre našu firmu dve kvalitné, praktické a krásne webové stránky. Pracovné stretnutia boli vždy veľmi konštruktívne a veselé. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
 • Ing. Katarína Marková
  // Manažér rozvoja obchodu ŠEVT, a.s.
  všetky názory našich klientov
  Spoločnosť RIESENIA.com sme prvý krát oslovili pri tvorbe nášho online tlačového portálu pred viac ako rokom a odvtedy sú našim stabilným partnerom v online svete. Je to tím kreatívnych, milých a príjemných mladých ľudí, ktorí sú neustále pripravení riešiť naše náročné požiadavky. Využili sme ich pri tvorbe nášho neštandardného eshopu, vedú nám PPC, dlhodobo nám spravujú a optimalizujú web, posielali nám newsletter a pripravili pre nás imidžové FB konto, so všetkými realizovanými riešeniami sme boli nadmieru spokojní. Neexistuje snáď niečo na čo by oni nemali Riešenie.
 • Lenka Šujanová
  // Marketing team Websupport, s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  Sme mega spokojní s prácou RIESENIA.com. Perfektné nastavenie Google Analytics a výborná správa PPC. Dokážu sa na problém pozrieť komplexne, navrhnúť nové riešenie, podrobne zanalyzovať výsledky a čo si najviac vážime je flexibilná komunikácia. Diki moc chalani, držte si úroveň.
 • Ing. Margareta GAČKOVÁ
  // Senior Consultant DEVON COMMUNICATION, s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  S našou, vyše ročnou spoluprácou, sme maximálne spokojní. Oceňujeme promptný, proklientský prístup celého pracovného tímu ľudí vo fime.. Vždy nám RIESENIA ochotne poradia a vyRIEŠIA každý problém. Môžeme sa spoľahnúť, že naši klienti aj vďaka nim dostávajú skvelé služby, čím rastie naše meno aj reputácia našich dodávateľov.
 • Viera Klementová
  // Riaditeľka pre SR Slovensko-český ženský fond
  všetky názory našich klientov
  Nápad Slovensko-českého ženského fondu zviditeľniť silné ženy zo slovenských mimovládnych organizácií získal nový rozmer po vstupe firmy RIESENIA.com do projektu. Spolupráca s tímom tejto firmy bola vecná, priateľská, rýchla a veľmi kreatívna – práve taká, akú naša nezisková organizácia potrebovala.
 • Stanislava Dubjelová
  // product manager MOLPIR, s.r.o.
  všetky názory našich klientov
  Spolupráca s timom RIESENIA.com nám otvorila nové dimenzie zviditeľnenia našich produktov, priniesla svieži vietor do plachiet a určite aj pomohla skvalitniť podporu našim partnerom a zákazníkom. Aj na prvý pohľad náročné a často až sci-fi požiadavky dokážu zrealizovať. Naše predstavy si trpezlivo vypočujú, doplnia a prenesú ich do reálneho fungujucého systému. Aj v stresových a naročných chvílach ostávajú ochotní, priateľskí a kreatívni. A čo je dôležité, sú ochotní a schopní pracovať aj na 200%.
 • Ing. Miriam Ondriková
  // marketing manager Index Nosluš
  všetky názory našich klientov
  RIESENIA.com nám vytvorili nové moderné internetové sídlo. Navrhli vhodný webový dizajn, vytvorili interaktívne súčasti a prepojenie na náš zložitý informačný systém a administračné rozhranie, ktoré je úžasne jednoduché na ovládanie. Optimalizovali nám web tak, že sme stále v popredných miestach vo vyhľadávačoch. Spolupráca bola a stále je profesionálna, komunikácia rýchla a doteraz sme spokojní s podporou, ktorú nám poskytujú v prípade otázok. Vítame aj stále aktívny prístup z ich strany prísunom noviniek a návrhov pre neustále napredovanie nášho webu s ohľadom vývoja noviniek v IT oblasti. Navrhujú nám vhodné aplikácie alebo služby vhodné pre našu oblasť podnikania, na ktoré by sme my vôbec neprišli. Ešteže experti v tejto oblasti sú RIESENIA.com.
 • Silvia Panáková
  // konateľka spoločnosti ARINA s.r.o
  všetky názory našich klientov
  RIESENIA.com je tím mladých, kreatívnych a spoľahlivých ľudí. Ich práca a prínos do projektov sú na vysokej profesionálnej úrovni. Spolupracovala som s nimi už na niekoľkých projektoch a verím, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.
 • Kateřina Petrová
  // konateľka spoločnosti BIZU-OUTLET.com
  všetky názory našich klientov
  Se společností RIESENIA.com spolupracujeme už 4 roky a se službami jsme nadmíru spokojeni. Vždy nám poskytují kvalitní servis, řešení šitá na míru dle našich potřeb a vycházejí vstříc našim nestandardním časovým nárokům, čehož si obzvláště ceníme.
 • Ing. Adriana Krčmáriková
  // konateľka spoločnosti Nová pošta.sk
  všetky názory našich klientov
  Ďakujem za vytvorenie mojej webstránky www.novaposta.sk. Výborná grafika, skvelá poctivo urobená práca a vynikajúca spolupráca. Nezdržiavali zbytočne žiadnu etapu spracovania. Naozaj sympatický a neuveriteľne slušný majiteľ a jeho kolegovia.
 • Dušan Sloboda
  // analytik Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika
  všetky názory našich klientov
  Riešenia.com sú našim stabilným dlhoročným partnerom preto, lebo sú kreatívni, flexibilní, dobre naladení, vždy majú pre nás vhodné riešenia a skutočne sa tak držia svojho trefného dobrého mena!
 • Roman Calík
  // šéfredaktor / media manažér TECHBOX.sk
  všetky názory našich klientov
  V prípravných fázach nášho portálu TECHBOX.sk sme mali záujem osloviť a nájsť spoločnosť, ktorá je inovatívna a dokáže zvládnuť aj naše nadštandardné nároky na funkčnosť portálu. Riesenia.com nás zaujali najmä svojím osobným prístupom, odbornosťou a predchádzajúcimi referenciami. S výsledkom spolupráce sme spokojní. Samozrejme sa vyskytli i dodatočné úpravy a vyladenie portálu, našťastie po odovzdaní projektu sme mali komu napísať a naše požiadavky sa riešili. Toto bolo pre nás veľmi dôležité, nemali sme záujem len o naprogramovanie portálu, ale i o jeho neustále vylepšovanie, úpravu a modernizáciu. Tešíme sa na pokračujúcu spoluprácu.
 • Patrik Kimijan
  // konateľ spoločnosti PRESNE.sk
  všetky názory našich klientov
  So spoločnosťou RIESENIA.com spolupracujeme od vzniku nášho internetového obchodu. Okrem kvalitného e-commerce riešenia a skvelého dizajnu pre nás zabezpečovali aj návrh a správu PPC kampaní. Team RIESENIA.com nám pomohol dôslednou analýzou a neustálou optimalizáciou kampaní už po pár dňoch znížiť náklady na jeden preklik a zároveň výrazným spôsobom zvýšiť výnosy z návštev uskutočnených cez PPC kampane. Odporúčam vyskúšať.
 • Mgr. Ondrej Jombik
  // konateľ spoločnosti Platon Technologies Ltd.
  všetky názory našich klientov
  Grafiku a dizajn novej verzie ovládacieho panelu (Control Panelu) setup.platon.sk sme zverili spoločnosti RIESENIA.com, ktorá k tejto úlohe pristúpila mimoriadne precízne a zodpovedne. Okrem analýzy existujúcich panelov priniesli RIESENIA do nášho projektu viacero šikovných vychytávok, ktoré z nášho Control Panelu robia naozaj príjemné miesto na prácu. Dokonca sa nám sami ozývajú naši zákazníci, že sa im nový dizajn veľmi páči.
 • Renáta Hodžová
  // konateľka spoločnosti Autolook EU
  všetky názory našich klientov
  Rýchla dostupnosť kvalitne spracovaných a aktualizovaných informácii, nadčasové vizuálne spracovanie, jednoduchosť a nápaditosť pri orientácii v ponuke, boli hlavnými atribútmi, ktoré nám pomohli naštartovať našu firmu, ktorá sa etabluje už aj v zahraničí. V správny čas, sme oslovili správnych ľudí, ktorí hneď vedeli čo potrebujeme a hlavne, že to potrebujeme rýchlo a za priaznivú cenu. Ďakujeme, že pochopili, vytvorili a stále tvoria. Naša spolupráca s RIESENIA.com je pre nás stálym prínosom s maximálnou spokojnosťou.
 • Ing. Michal Král
  // konateľ spoločnosti Pricemania.sk
  všetky názory našich klientov
  Spoločnosť Riešenia kompletne zastrešovala vývoj portálu na porovnanie cien a kvality viac ako 2 000 e-shopov Pricemania.sk v rokoch 2007-2010. Za tento čas sa portál etabloval na trhu a aktuálne patrí do Top 25 najnavštevovanejších portálov v SR s návštevnosťou až do 1 mil. návštev mesačne. Na spoločnosti Riešenia oceňujem najmä kvalitne zložený tím, ktorý dokáže zastrešiť nielen samotný vývoj, ale aj všetky aspekty a možnosti on-line marketingu, ktoré sú rovnako dôležité pre úspech projektu. Taktiež vysoko hodnotím inovatívnosť a neustále vzdelávanie sa členov tímu, aj vďaka čomu dokáže spoločnosť priniesť do projektu pridanú hodnotu v podobe využitia najnovších nástrojov a možností pre rozvíjanie a skvalitnenie biznisu klienta.


 • PARADOR
  PARADOR
  Oficiálny predajca podlahových krytín značky PARADOR
 • 4ka
  4ka
  4ka - slovenský mobilný operátor, ktorý prináša jednoduchosť a výhodnosť mobilnej...
 • Liftago
  Liftago
  Liftago je taxi aplikácia, ktorá dáva slobodu výberu z vodičov a a ponúkne užívateľovi až...
 • CRAFTHOLSTERS.com
  CRAFTHOLSTERS.com
  Top predajca zbraňových puzdier v USA
 • www.funtoroeurope.com
  www.funtoroeurope.com
  Predaj multimediálnych systémov pre dopravné prostriedky.
 • STRENDPRO.sk
  STRENDPRO.sk
  Slovakia Trend Export-Import s.r.o patrí k najväčším distribútorom nástrojov a náradia.
 • DIGESTORYONLINE.sk
  DIGESTORYONLINE.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj odsávačov pár s prepojením na ekonomický systém...
 • TPD.sk
  TPD.sk
  TPD.sk je internetový obchod najväčšej elektro-predajne na Slovensku. Je členom siete Euronics.
 • ČSOB
  ČSOB
  Univerzálna banka, ktorá svojim klientom poskytuje rôzne bankové služby pod jednou strechou.
 • srdcomvychodniar.sk
  srdcomvychodniar.sk
  Oficiálna webová stránka značky piva ŠARIŠ.
 • BENUlekaren.sk
  BENUlekaren.sk
  Lekárne BENU poskytujú kvalifikované služby v 49 kamenných pobočkách v SR aj online.
 • www.toshiba-sk.sk
  www.toshiba-sk.sk
  Oficiálny predajca multifunkčných zariadení značky TOSHIBA.
 • DREZYONLINE.sk
  DREZYONLINE.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj drezov a batérií s prepojením na systém Superfaktúra.
 • PowerPlayers
  PowerPlayers
  Responzívny web hokejovej akadémie Ota Haščáka.
 • Alain Delon
  Alain Delon
  Responzívny e-shop francúzskej odevnej značky Alain Delon.
 • LENOVOONLINE.sk
  LENOVOONLINE.sk
  Zlatý partner Lenovo je zameraný na predaj a servis produktov Lenovo a príslušenstva.
 • FAROUK.sk
  FAROUK.sk
  Špecializovaný eshop zameraný na predaj profesionálnej vlasovej kozmetiky.
 • Top kancelária
  Top kancelária
  Responzívny e-shop zameraný na predaj kancelárskych potrieb a techniky.
 • Presnetlakomery.sk
  Presnetlakomery.sk
  Špecializovaný responzívny e-shop zameraný na predaj kalibrovaných tlakomerov krvi.
 • HLADAMFARBY.sk
  HLADAMFARBY.sk
  E-shop zameraný na predaj tonerov, cartidge a tlačiarní s plným prepojením na systém POHODA.
 • Svetnapojov.sk
  Svetnapojov.sk
  Internetový obchod zameraný primárne na predaj originálneho a značkového alkoholu.
 • EAA.sk
  EAA.sk
  Firma so zameraním na predaj a distribúciu olejov, mazív, prevádzkových kvapalín a iných...
 • FIRN.sk
  FIRN.sk
  Spoločnosť FIRN elektro je predajcom elektronických prístrojov, elektroinštalačných...
 • cutit.sk
  cutit.sk
  Centrum rezania a ohýbania materiálov.
 • efarby.sk
  efarby.sk
  Špecializovaný e-shop s maliarskymi potrebami a vybavením.
 • fixservis.sk
  fixservis.sk
  Responzívny e-shop zameraný na servis mobilných telefónov a predaj príslušenstva.
 • oblecsadoroboty.sk
  oblecsadoroboty.sk
  E-shop zameraný na predaj pracovných odevov a ochranných prostriedkov.
 • rajhraciek.sk
  rajhraciek.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj hračiek.Trojnásobný víťaz Shop Roku.
 • www.michalkral.sk
  www.michalkral.sk
  Osobná prezentácia Michala Krála - odborné poradenstvo a konzultácie pre online biznis.
 • diamantovyklub.sk
  diamantovyklub.sk
  Vernostný program postavený na systéme RSHOP pre prevádzky, ktoré spolupracujú s Pilsner...
 • dvor.kozel.sk
  dvor.kozel.sk
  Oficiálny internetový obchod značky Kozel, predaj reklamných produktov pre prevádzky.
 • univenta.sk
  univenta.sk
  Spoločnosť Univenta je firma pôsobiacia v oblasti vykurovacích systémov a alterantívnych...
 • www.tlac-sevt.sk
  www.tlac-sevt.sk
  Moderný online tlačový portál pre spoločnosť ŠEVT a.s.
 • www.rajcigariet.sk
  www.rajcigariet.sk
  Responzívny e-shop zameraný na predaj elektronických cigariet.
 • korcule.com
  korcule.com
  Predaj korčúľ, bicyklov a príslušenstva - prilby, oblečenie, topánky, kolieska, ložiská,...
 • www.repo.sk
  www.repo.sk
  Online obchod s elektrickým a ručným náradím.
 • www.homola.sk
  www.homola.sk
  Líder na trhu v oblasti predaja autoservisnej techniky.
 • www.madmat.sk
  www.madmat.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj a požičiavanie náradia.
 • www.pricemania.sk
  www.pricemania.sk
  Aktuálna dvojka medzi slovenskými porovnávačmi cien tovaru s ašpiráciou stať sa lídrom na...
 • www.autolook.sk
  www.autolook.sk
  Dovoz a predaj luxusných automobilov z Nemecka a členských krajín EU.
 • www.kardosova-preklady.sk
  www.kardosova-preklady.sk
  Osobná prezentácia súdnej prekladateľky Daniely Kardošovej.
 • www.liecik.sk
  www.liecik.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj liekov, liečiv a zdravotníckych materiálov.
 • kondomshop.sk
  kondomshop.sk
  Špecializovaný internetový obchod zameraný na predaj kondómov a iných pomôcok.
 • www.veos.sk
  www.veos.sk
  Predaj náradia pre stavby, dielne a domácnosti.
 • www.presne.sk
  www.presne.sk
  Špecializovaný internetový obchod pre stavbárov a geodetov.
 • www.superzeny.sk
  www.superzeny.sk
  Slovensko-český ženský fond predstavuje 20 rokov ženského aktivizmu na Slovensku
 • www.babiky.sk
  www.babiky.sk
  Internetový obchod s bábikami a hračkami pre deti.
 • www.modrytiger.sk
  www.modrytiger.sk
  Film pre všetkých malých tigrov a ich veľkých rodičov.
 • www.espack.sk
  www.espack.sk
  Dovoz a predaj obalových materiálov.
 • www.mojanajkniha.sk
  www.mojanajkniha.sk
  Kultúrno-vzdelávací projekt STV, ktorý prispieva k zvýšeniu záujmu o literatúru.
 • www.molpir.sk
  www.molpir.sk
  Vývoj, výroba, dovoz a distribúcia autodoplnkov na území Slovenskej a Českej republiky.
 • www.arinafilm.sk
  www.arinafilm.sk
  Prezentácia produkčnej spoločnosti ARINA.
 • www.eberspacher.sk
  www.eberspacher.sk
  Nezávislé kúrenia pre automobily značky Eberspächer.
 • www.frigosoft.sk
  www.frigosoft.sk
  Transportné chladiace systémy Diavia Frigosoft.
 • www.letomsvetom.sk
  www.letomsvetom.sk
  Rezervácie domácich aj zahraničných dovoleniek, letenky a last minute ponuky.
 • www.smesirovni.osf.sk
  www.smesirovni.osf.sk
  Projekt Každý z nás je originál je jedným z operačno - grantových projektov Nadácie...
 • www.variant.sk
  www.variant.sk
  Predaj a výroba plastových okien a dverí – na objednávku aj atypické oblúkové alebo...
 • www.veslovanie.sk
  www.veslovanie.sk
  Oficiálna stránka Slovenského veslárskeho zväzu.
 • www.womensfund.sk
  www.womensfund.sk
  Slovensko-český ženský fond pomáha ženám plne využívať svoje práva v spoločnosti.
 • www.macaudio.sk
  www.macaudio.sk
  Obchod s profesionálnym ozvučením do auta značky MAC Audio.
 • www.parrot.sk
  www.parrot.sk
  Predaj značkových hands-free a bluetooth zariadení do auta, kancelárie i domácnosti.
 • www.bizu-outlet.sk
  www.bizu-outlet.sk
  Internetový outlet s bižutériou a šperkami vyrobenými z CRYSTALLIZED™.
 • www.cookandgrill.sk
  www.cookandgrill.sk
  E-shop s profesionálnou grilovacou technikou Weber a kuchynským príslušenstvom Fissler.
 • shop.molpir.sk
  shop.molpir.sk
  Oficiálny internetový obchod spoločnosti Molpir – široké spektrum autopríslušenstva a...
 • www.anastyle.sk
  www.anastyle.sk
  Dámske a pánske profesionálne kaderníctvo a predaj značkovej kozmetiky Redken.
 • www.bkservis.sk
  www.bkservis.sk
  Autoservis a pneuservis v Bratislave.
 • www.overenie.sk
  www.overenie.sk
  Kontrola originality pri dovoze automobilov zo zahraničia.
 • www.transfer.sk
  www.transfer.sk
  TRANSFER je súkromná vzdelávacia a poradenská firma.
 • www.sfp.institute.sk
  www.sfp.institute.sk
  Projekt SFP Konzervatívneho inštitútu M.R. Štefánika sa zaoberá obhajobou občianskych práv...
Copyright © 2005 - 2017 RIESENIA.com | Mapa stránok |