SEO služby - optimalizácia pre vyhľadávače

Aktívne budovanie SEO pomáha rýchlejšie získavať popredné pozície vo vyhľadávačoch na veľký počet vyhľadávaných kľúčových slov a fráz. Vďaka tomu sa zvýši relevantná návštevnosť z vyhľadávačov a samozrejme aj tržby z cielených návštevníkov.

Fakty a výhody budovania SEO Postup budovania SEO
.

Balíkové SEO služby / SEO balíčky

SEO balíky sú určené najmä menším a stredne veľkým komerčným aj nekomerčným sídlam, ktoré doposiaľ neboli vôbec optimalizované pre vyhľadávače, alebo ich aktuálny stav optimalizácie nepostačuje.

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiZvýšenie relevantnej návštevnosti z vyhľadávačov o 250% - 500%Trvanie službyTrvanie optimalizácie je 3 až 6 mesiacovNáklady na službuNáklady na optimalizáciu od 323 € mesačne

Individuálne budovanie SEO pre veľké sídla a portály

SLužba určená veľkým portálovým sídlam a obchodom operujúcim vo vysoko konkurenčnom prostredí. zahŕňa ako podrobnú analytickú prípravu na SEO, tak dlhodobé vykonávanie pokročilých SEO úkonov a tvorbu spätných odkazov.

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiZvýšenie relevantnej návštevnosti z vyhľadávačov o 500% a viacTrvanie službyTrvanie optimalizácie je minimálne 6 mesiacovNáklady na službuNáklady na optimalizáciu od 650 € mesačne

Analytické SEO služby a audity sídiel

Ponuka analytických SEO služieb a auditov. Od analýzy kľúčových slov po komplexný návrh stratégie budovania SEO.

Doplnkové SEO služby

Samostatné doplnkové služby optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Ručná tvorba SEO odkazov v katalógoch, copywriting a tvorba spätných odkazov.

Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.