Dostaneme z vášho webu maximum.

Dosiahnite lepšie výsledky vašej webstránky alebo internetového obchodu. Pomocou UX auditu lepšie pochopíte, ako vaši zákazníci používajú váš produkt, zvýšite ich spokojnosť a hlavne vaše zisky.

UX Audit
UX audit

Prečo investovať do UX auditu:

  • Odhalíme nedostatky na vašej stránke a navrhneme ich riešenie,
  • zvýšime konverzný pomer vašich stránok (počet objednávok, získavanie e-mailových adries, ...),
  • zvýšime výkon vašich marketingových kampaní,
  • uľahčíme vám rozhodovanie pri otázke redizajnu a znížime vaše náklady na vývoj,
  • zlepšíme používateľský zážitok a spokojnosť návštevníkov na vašich stránkach,
  • zvýšime návštevnosť vašich stránok.

Tromi krokmi bližšie k spokojnému návštevníkovi

1. Ciele auditu

Určíme si spoločné ciele a nastavíme očakávania, ako napríklad odhalenie hlavných nedostatkov, zvýšenie konverzného pomeru, či zníženie nákladov na marketing.

2. Zbieranie dát

Podľa určených cieľov zvolíme vhodné metodiky a nástroje na sledovanie správania používateľov a zbieranie dát pre vyhodnotenie.

3. Vyhodnotenie

Vyhodnotíme nazbierané dáta a analytiku. Zosumarizujeme všetky naše zistenia. Rozdelíme ich podľa závažnosti a navrhneme riešenia.

Súčasťou auditu je osobná prezentácia výsledkov a návrhov riešení s podrobnou dokumentáciou. V prípade potreby vieme dodať aj dizajn navrhnutých riešení.

Značky, ktorým pomáhame

Pravidelné UX audity a postupné vylepšovanie nášho internetového obchodu je už niekoľko rokov súčasťou našej dlhodobej stratégie v predaji. UX tím v Riešeniach odvádza skvelú prácu, ktorú sprevádzajú viditeľné výsledky a spokojnosť našich zákazníkov. Okrem ich prístupu k nášmu biznisu oceňujeme aj atraktívny a funkčný dizajn navrhnutých riešení.

Svet napojovJozef Korman,
Konateľ Svetnápojov.sk

S UX tímom Riešení úzko spolupracujeme už dlhé roky a sú dôležitým partnerom nášho biznisu. Vďaka ich know-how pre nás od samého začatku správne nastavili zdravý pomer prvotriedneho dizajnu a funkčnosti webu, ktorý následne vylepšovali pomocou relevantných analýz a dát. Aj ich zásluhou sa náš e-shop stal neoddeliteľnou súčasťou našej značky.

Alain DelonRichard Wohlstein,
Retail Manager AlainDelon.sk

Jednoduchá a rýchla cesta
k lepším výsledkom

Požiadať o ux audit
Sme stabilným
partnerom
13

rokov na trhu

25+

členov tímu

160+

projektov

60%

ročný rast