Veríme, že úspech v online svete je vhodným spojením technológií a online médií
Vďaka synergii skúsených tímov vývoja a online marketingu dosiahneme vaše ciele efektívnejšie
Synergia medzi online marketingom a e-commerce vývojom
Sme experti v správe kampaní, v oblasti cielenia a automatizácie. Veríme, že dáta a čísla patria k výkonnostným aj brandovým kampaniam. Výsledky dosahujeme i personalizáciou a skupovaním médií.
Ideálne prostredie
Žijeme krásnymi a výkonnými projektmi. Špecializujeme sa na tvorbu ambicióznych e-shopov a veľkých webov. Užívateľ, UX a výsledky sú našou DNA. Našim klientom neustále zabezpečujeme stabilnú podporu a inovácie.
Projekty a kampane, ktoré by vás mohli zaujímať
1/7
E-commerce
Alain Delon
Francúzsky šarm pre slovenských mužov v podobe pánskeho značkového oblečenia tej najvyššej kvality.
Alain Delon
2/7
Online marketing
4ka
Slovenský mobilný operátor 4ka ponúka jednoduchú a výhodnú komunikáciu pre všetky vekové skupiny zákazníkov
4ka
3/7
E-commerce
TPD.sk
TPD.sk je internetový obchod najväčšej elektro-predajne na Slovensku s dlhoročnou tradíciou. Je členom siete Euronics.
TPD.sk
4/7
Online marketing
Satur
CK Satur patrí k najväčším a najdlhšie pôsobiacim cestovným kanceláriám na Slovensku. Ponúka zájazdy pre rodiny s deťmi, poznávacie zájazdy, lyžovačky aj dovolenky v exotike.
Satur
5/7
E-commerce
BENU
Lekárne BENU poskytujú kvalifikované služby v 60 kamenných pobočkách v SR aj online. Patria do najväčšej lekárenskej siete v kontinentálnej Európe.
BENU
6/7
Online marketing
Liftago
Liftago je taxi aplikácia, ktorá dáva užívateľom slobodu výberu z kvalitných vodičov a dostupnosť taxíkov aj počas dopravnej špičky.
Liftago
7/7
Online editor pre tlač
ŠEVT
Online systém tlačiarní ŠEVT na nízko nákladovú digitálnu tlač s použitím vlastných profesionálnych produkčných zariadení.
ŠEVT
Značky, ktoré veria našej práci:
YIT
ČSOB
Satur
Petit press
Alza
PC Expres
TPD
Marsann
Topvar
Richard Wohlstein Retail Manager Alain Delon
Retail Manager Alain Delon
Pri počiatkoch spolupráce s RIESENIA.com sme nemali ani tušenia, akou dôležitou zložkou nášho biznisu sa stanú. Prvotné zadanie, ktoré spočívalo vo výrobe nového imidžového webu s e-shopom prerástlo ďaleko za pôvodný horizont. Dnes spoločne pracujeme na neustálom vylepšovaní nášho e-commerce modelu, ktorý sa stal jedným z kľúčových súčastí nášho podnikania. Development tím je plný profesionálov a vždy sa pre nás snaží nájsť to najoptimálnejšie riešenie. Rovnaké maximum zo seba dáva skvelý tím ich marketingového oddelenia, ktoré je našou pravou rukou. Nevieme si predstaviť lepšiu spoluprácu ako s ľuďmi z RIESENIA.com.
1/7
Zuzana Mikulášková CEO GangstaGroup
CEO GangstaGroup
Každý by sa mal venovať tomu, v čom je dobrý a čo robí s radosťou. Preto online marketing a sledovanie nových trendov vo svete internetu nechávame na RIESENIA.com a my sa môžeme pokojne venovať móde a našim zákazníkom.
2/7
Ľubomír Jochim online strategist Satur
online strategist Satur
Ak máte veľké množstvo produktov či meniace sa portfólio, pre ktoré potrebujete dynamicky reagovať a optimalizovať výdavky na reklamu, potom RIESENIA.com s ich nástrojom Adboost sú pre kohokoľvek na tomto trhu jednoznačnou voľbou. Týmto však ich technologická výhoda nekončí. Ich automatizovaný detailný reporting poskytuje ďalšiu konkurenčnú výhodu, ktorá dáva prehľad nielen o návratnosti výdavkov na PPC, ale pomáha ich aj omnoho rýchlejšie optimalizovať. Spolupracovať som s nimi začal asi pred 4 rokmi a za ten čas musím povedať, že sa neustále zlepšujú. Skvelá práca.
3/7
František Majtán ml. obchodný manažér TPD
obchodný manažér TPD
V RIESENIA.com sme našli kľúčového partnera, vďaka ktorému dokážeme držať krok s aktuálnymi trendami v e-commerce. Ich tím zahŕňa všetkých odborníkov, ktorých potrebujeme pre napĺňanie našej online stratégie. Práve vďaka ich multidisciplinárnosti a odbornosti s nimi dokážeme nájsť RIEŠENIA na všetky situácie, ktoré nám online život prináša. Ak by sme znova stáli pred výberom dodávateľa pre náš e-commerce, RIESENIA.com by boli jasnou voľbou.
4/7
Mária Uramová CEO Bežecké potreby
CEO Bežecké potreby
RIESENIA.com sme brali ako najlepšiu voľbu medzi firmami zameranými na SEO a PPC. Naše očakávanie boli vysoké, čo sa výsledkov aj komunikácie týka, nakoľko ani ceny nie sú nízke. Po mesiacoch spolupráce môžeme povedať, že svoju cenu si obhájili a z našej strany určite vládne spokojnosť.
5/7
Erik Burdej Online specialist Lenovoonline
Online specialist Lenovoonline
S chalanmi z RIESENIA.com úspešne spolupracujeme už niekoľko rokov. Nie je to však len spolupráca, ale vzájomné pochopenie, ochota prispôsobiť sa našim potrebám a prakticky vždy vyriešiť akúkoľvek požiadavku z našej strany. Je veľmi fajn mať vedľa seba partnera, ktorý nepozná slovo „nedá sa“, ktorý vám umožní realizovať vaše nápady a ktorý vám pomôže dosiahnuť stále viac a viac.
6/7
Maroš Dojčák Content Manager ČSOB
Content Manager ČSOB
S RIESENIA.com spolupracujeme od roku 2016. Ich SEO špecialisti sú nám vždy k dispozícii a flexibilne reagujú na všetky problematické situácie, s ktorými sa na nich obraciame. Po celú dobu spolupráce komunikujeme s príjemnými, ochotnými ľuďmi, s ktorými úspešne napĺňame nastavené ciele.
7/7
Pomáhame rásť

V oblasti tvorby webových riešení a internetového marketingu pôsobíme od roku 2005. Naša práca sa opiera o analýzy a audity konkurenčného prostredia a v neposlednom rade o neustále sa rozvíjajúce know-how.

Veríme, že v dobrých agentúrach by mala byť vždy zastúpená elita. Ľudia, ktorí sú o pár krokov pred klientom v oblasti, ktorej sa venujú. Inak agentúra nemá pre klienta zmysel. Preto staviame na našich kolegoch. Našimi hodnotami sú neustále inovácie, profesionálny prístup, osobný rast, spolupráca, zodpovednosť, radosť z práce, rešpekt, efektivita, stabilita, a kvalita.

18 rokov na trhu
20+ kolegov
150+ projektov
60% ročný rast

Sme členom asociácie TOP agentúr ADMA.sk, jednou z 8 kľúčových agentúr Google na Slovensku, certifikovaným špecialistom inštalácie systému POHODA (SQL/E1), máme cenu reklamy Zlatý klinec 2011, špecialistov s Facebook Blueprint certifkáciou, sme jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v CEE regióne 2017 podľa Deloitte...

Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.