Zásady ochrany osobných údajov Riesenia Auth

Zber a ukladanie údajov

Keďže naše pluginy sú nainštalované a hosťované na vašej vlastnej webovej stránke v CMS systéme Rshop, nezhromažďujeme ani neukladáme žiadne vaše údaje z platformy Instagram, ako je opísané v podmienkach platformy Facebook (bod č.3. Data Use). Na vašom webe v systéme Rshop sú uložené iba údaje, ktoré požadujete, aby sme ich uložili, a ukladajú sa iba na obdobie, ktoré si vyberiete (po uplynutí tohto obdobia sa automaticky vymažú). Všetky údaje platformy môžete kedykoľvek natrvalo a okamžite odstrániť pomocou tlačidla „Odstrániť autentifikáciu“ v administračnom rozhraní. Nezhromažďujeme žiadne údaje od návštevníkov vašej webovej stránky ani neposielame žiadne údaje platformy tretej strane.

Plugin je vytvorený tak, aby bol „iba na čítanie“, a preto nie je schopný publikovať žiadne údaje ani ich upravovať na platforme Instagram. Plugin môže iba zobrazovať váš obsah na Instagrame a nemôže ho publikovať na Instagrame ani pristupovať k vášmu účtu na Instagrame iným spôsobom než ako „iba na čítanie“. Nedovoľuje vám lajkovať alebo komentovať obsah, upravovať alebo mazať fotografie ani vykonávať iné akcie, ktoré platforma Instagram umožňuje.

Plugin je vytvorený čisto na zobrazovanie posledných Instragramových príspevkov na webstránke. Tieto príspevky sú uložené iba v pamäti cache, ktorá je po uplynutí jeden hodiny automaticky vymazaná a následne sa vygeneruje nová. To sa deje dovtedy, kým máte prepojený Instagramový účet. Akonáhle odstránite autentifikáciu, tieto dáta sa zmažú.

Odstránenie údajov platformy

Všetky údaje platformy môžete kedykoľvek natrvalo a okamžite odstrániť pomocou tlačidla „Odstrániť autentifikáciu“ v administračnom rozhraní.

Zmeny týchto zásad

Tieto Zásady ochrany osobných údajov môžeme v budúcnosti revidovať. Ak dôjde k zmene týchto zásad, o ktorej sa domnievame, že je podstatná, túto stránku aktualizujeme. Pokračovaním v používaní doplnku po tom, ako tieto zmeny nadobudnú účinnosť, súhlasíte s tým, že budete viazaní revidovanými Zásadami ochrany osobných údajov.

Účinné od: 24. Marca 2021

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k týmto Zásadám ochrany osobných údajov, kontaktujte nás tu.

Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.