Platobné a dopravné systémy

Platby kreditnými kartami a online platobné brány

Platobný systém je program nainštalovaný vo Vašom internetovom obchode zabezpečujúci obojstrannú komunikáciu obchodu s elektronickým platobným systémom banky.

 

Platby prebiehajú tak, že zákazník je po dokončení objednávky v rámci e-shopu automaticky presmerovaný na zvolenú platobnú bránu, kde zadá údaje o svojej platobnej karte a systém potom vykoná transakciu. Následne je presmerovaný naspäť na e-shop, kde dostane potvrdenie o potvrdení objednávky.

 

Výhodou oproti iným spôsobom úhrady je okamžitý príjem platby za tovar a možnosť zo strany správcu hocikedy tovar vyexpedovať bez potreby pristupovať do rozhrania internetového bankovníctva a tam overovať prichádzajúce transakcie.

 

Medzi podporované systémy patria: Trustpay, CardPay, Tatrapay, SporoPay, VUB e-platby, UniPlatba, OTPpay, ČSOB platby, PayU, Paypal a mnohé ďalšie

 TruspayTatraPayUniPlatbaOTPpay
PayPalCard PaySporopayVUB e-platby

  

Splátkové systémy

RSHOP podporuje aj implementáciu splátkových predajov, ktorých súčasťou sú aj splátkové kalkulačky, ktoré sa umiestňujú na produktovú stránku.

 

Medzi podporované splátkové systémy patria Cetelem a Quatro nákup

 

Postup platby je podobný ako v prípade online platieb. Po dokončení objednávky je zákazník presmerovaný na platobné rozhranie splátkového systému, kde zadá svoje údaje. Pomocou kalkulačky si nastaví akontáciu, výšku a počet splátok.

Quatro nákup
Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.