Kampane, pri ktorých sa vyhodnocuje návratnosť investície.

Navrhneme, vytvoríme a budeme pre vás optimalizovať kampane, ktoré majú dodať okamžitý výsledok. Či už je cieľom získavať online objednávky, zbierať kontakty na potenciálnych zákazníkov, alebo priniesť čo najväčí počet zákazníkov do kamenných predajní – vieme, po akých marketingových postupoch a médiách siahnuť. Ťažíme z našich viac ako 10 ročných skúseností s výkonnostným marketingom a dávame ich plne k dispozícii.

 

Naše online kampane prinášajú reálny výkon

Naviac, na rozdiel od mnohých iných agentúr máme množstvo skúseností s návrhom a developmentom e-commerce sídiel a internetových portálov. Dobre poznáme procesy, ťažkosti a výzvy, pred ktorými stoja majitelia a rozhodovatelia firiem pri riadení online biznisu. Často môžu zmenšovať možnosti využitia najmodernejších technológií a postupov v marketingu. Pomôžeme vám zabezpečiť, aby všetky podobné prekážky mali čo najmenší vplyv na celkový úspech kampaní.

Vďaka kombinácii expertného marketingového tímu a silnému web-developerskému pozadiu sme sa stali jedným z lídrov v oblasti automatizácie výkonnostných kampaní na Slovensku a v Českej republike.

Médiá a postupy, ktoré využívame na dosahovanie výkonu:

Kampane vo výsledkoch vyhľadávania a kampane s platbou za preklik (PPC kampane)

Remarketingové kampane naprieč väčšiemu počtu médií

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Optimalizácia výkonu porovnávačov cien (Heureka a spol.)

E-mail marketing

Affiliate marketing

A našou srdcovou záľubou je automatizácia výkonnostných kampaní, ktorá zvyšuje zásah aj výkon a minimalizuje chyby spôsobené ľudským faktorom.

Case studies

Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.