RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

PPC reklama v Adwords, Etarget a na Facebooku

PPC reklama vo vyhľadávačoch umožňuje okamžité zvýšenie cielenej návštevnosti, čím sa dosiahne aj okamžitý nárast online objednávok. Ide o jeden z najefektívnejších spôsobov propagácie na internete.

Viac informácií o PPC reklame vo vyhľadávačoch Výhody PPC reklamy vo vyhľadávačoch
.

AdBOOST - hromadná inzercia produktov v Google Adwords

Hromadnosť
Rýchlosť
Jednoduchosť
Finančná efektivita
HROMADNOSŤ
RÝCHLOSŤ
Jednoduchosť
Finančná EFEKTIVITA
inzercia na tisíce až stovky tisícov produktov
automatické a pravidelné aktualitácie kampaní, hromadné vykonávanie úprav
stačia XML alebo CSV feedy s produktami, ktoré budete podľa potreby aktualizovať
vysoká návratnosť investícií a navyše ušetríte množstvo času
Chcem vedieť viac o AdBOOST

PPC – Efektívny štartovací balíček

PPC – Efektívny štartovací balíček je určený klientom, ktorí potrebujú odborne zostaviť menšie kampane v Google Adwords. Na tento balíček sa nevzťahujú žiadne mesačné paušály ani skryté poplatky.

Bonus 75€ na prekliky
Kampane od odborníkov
Nastavenie automatických reportov
Nízke náklady
Bonus 75€ na úvodný kredit
Zostavené odborníkmi
Automatické reporty
Všetko len za 250€
Chcem vedieť viac o Efektívnom PPC štartovacom balíčku

Správa rozsiahlych PPC reklamných kampaní vo vyhľadávačoch

Služba je určená klientom majúcim už s PPC inzerciou skúsenosti, ktorí chcú investovať do reklamy vo vyhľadávačoch väčší objem peňazí a súčasne chcú dosiahnuť maximálnu efektivitu pri čo najnižšej cene. Služba zahŕňa aj neustály monitoring výsledkov a dynamické úpravy kampane, tak aby boli optimálne výsledky dosahované každý deň!

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiZásadné zvýšenie relevantnej návštevnostiTrvanie službyTrvanie služby je minimálne 3 mesiaceNáklady na službuMesačný rozpočet od 700€

Správa PPC kampaní v sociálnej sieti Facebook

Služba je určená klientom, ktorí chcú využiť benefity podrobného demografického cielenia, ktoré sociálna sieť Facebook umožňuje. V rámci správy PPC kampaní cez Facebook Vám pripravíme kreatívu, nastavíme sledovanie konverzií a efektivity a každý mesiac zašleme podrobný report efektivity kampane.

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiZvýšenie návštevnosti cielenej pomocou demografických parametrovTrvanie službyTrvanie služby je minimálne 3 mesiaceNáklady na službuMesačný rozpočet od 500€

PPC Balíky s garantovaným počtom preklikov

PPC balíky sú určené klientom, ktorí zatiaľ nemajú veľké skúsenosti s PPC inzerciou vo vyhľadávačoch. Za fixnú mesačnú platbu Vám garantujeme minimálny počet preklikov, ktorý získate. V rámci balíkov získate okrem pravidelnej optimalizácie certifikovanými odborníkmi aj podrobné a zrozumiteľné reporty efektivity.

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiGarantovaný počet cielených návštevníkovTrvanie službyTrvanie služby je 3 až 6 mesiacovNáklady na službuMesačný rozpočet od 300 €
Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
ŠEVT, a.s.
Ing. Katarína Marková
Manažér rozvoja obchodu
ŠEVT, a.s.
Spoločnosť RIESENIA.com sme prvý krát oslovili pri tvorbe nášho online tlačového portálu pred viac ako rokom a odvtedy sú našim stabilným partnerom v online svete. Je to tím kreatívnych, milých a príjemných mladých ľudí, ktorí sú neustále pripravení riešiť naše náročné požiadavky. Využili sme ich pri tvorbe nášho neštandardného eshopu, vedú nám PPC, dlhodobo nám spravujú a optimalizujú web, posielali nám newsletter a pripravili pre nás imidžové FB konto, so všetkými realizovanými riešeniami sme boli nadmieru spokojní. Neexistuje snáď niečo na čo by oni nemali Riešenie.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |