RIESENIA.com - webdesign a tvorba internetových stránok, SEO/SEM služby
RIESENIA.com sa stali deviatym členom ADMA

PPC reklama v Adwords, Etarget a na Facebooku

PPC reklama vo vyhľadávačoch umožňuje okamžité zvýšenie cielenej návštevnosti, čím sa dosiahne aj okamžitý nárast online objednávok. Ide o jeden z najefektívnejších spôsobov propagácie na internete.

Viac informácií o PPC reklame vo vyhľadávačoch Výhody PPC reklamy vo vyhľadávačoch
.

AdBOOST - hromadná inzercia produktov v Google Adwords

Hromadnosť
Rýchlosť
Jednoduchosť
Finančná efektivita
HROMADNOSŤ
RÝCHLOSŤ
Jednoduchosť
Finančná EFEKTIVITA
inzercia na tisíce až stovky tisícov produktov
automatické a pravidelné aktualitácie kampaní, hromadné vykonávanie úprav
stačia XML alebo CSV feedy s produktami, ktoré budete podľa potreby aktualizovať
vysoká návratnosť investícií a navyše ušetríte množstvo času
Chcem vedieť viac o AdBOOST

PPC – Efektívny štartovací balíček

PPC – Efektívny štartovací balíček je určený klientom, ktorí potrebujú odborne zostaviť menšie kampane v Google Adwords. Na tento balíček sa nevzťahujú žiadne mesačné paušály ani skryté poplatky.

Bonus 75€ na prekliky
Kampane od odborníkov
Nastavenie automatických reportov
Nízke náklady
Bonus 75€ na úvodný kredit
Zostavené odborníkmi
Automatické reporty
Všetko len za 250€
Chcem vedieť viac o Efektívnom PPC štartovacom balíčku

Správa rozsiahlych PPC reklamných kampaní vo vyhľadávačoch

Služba je určená klientom majúcim už s PPC inzerciou skúsenosti, ktorí chcú investovať do reklamy vo vyhľadávačoch väčší objem peňazí a súčasne chcú dosiahnuť maximálnu efektivitu pri čo najnižšej cene. Služba zahŕňa aj neustály monitoring výsledkov a dynamické úpravy kampane, tak aby boli optimálne výsledky dosahované každý deň!

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiZásadné zvýšenie relevantnej návštevnostiTrvanie službyTrvanie služby je minimálne 3 mesiaceNáklady na službuMesačný rozpočet od 700€

Správa PPC kampaní v sociálnej sieti Facebook

Služba je určená klientom, ktorí chcú využiť benefity podrobného demografického cielenia, ktoré sociálna sieť Facebook umožňuje. V rámci správy PPC kampaní cez Facebook Vám pripravíme kreatívu, nastavíme sledovanie konverzií a efektivity a každý mesiac zašleme podrobný report efektivity kampane.

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiZvýšenie návštevnosti cielenej pomocou demografických parametrovTrvanie službyTrvanie služby je minimálne 3 mesiaceNáklady na službuMesačný rozpočet od 500€

PPC Balíky s garantovaným počtom preklikov

PPC balíky sú určené klientom, ktorí zatiaľ nemajú veľké skúsenosti s PPC inzerciou vo vyhľadávačoch. Za fixnú mesačnú platbu Vám garantujeme minimálny počet preklikov, ktorý získate. V rámci balíkov získate okrem pravidelnej optimalizácie certifikovanými odborníkmi aj podrobné a zrozumiteľné reporty efektivity.

Predpokladaný nárast cielenej návštevnostiGarantovaný počet cielených návštevníkovTrvanie službyTrvanie služby je 3 až 6 mesiacovNáklady na službuMesačný rozpočet od 300 €
Chcete preraziť na webe?
Ozvite sa nám skôr ako váš konkurent
Povedali o nás
TECHBOX.sk
Roman Calík
šéfredaktor / media manažér
TECHBOX.sk
V prípravných fázach nášho portálu TECHBOX.sk sme mali záujem osloviť a nájsť spoločnosť, ktorá je inovatívna a dokáže zvládnuť aj naše nadštandardné nároky na funkčnosť portálu. Riesenia.com nás zaujali najmä svojím osobným prístupom, odbornosťou a predchádzajúcimi referenciami. S výsledkom spolupráce sme spokojní. Samozrejme sa vyskytli i dodatočné úpravy a vyladenie portálu, našťastie po odovzdaní projektu sme mali komu napísať a naše požiadavky sa riešili. Toto bolo pre nás veľmi dôležité, nemali sme záujem len o naprogramovanie portálu, ale i o jeho neustále vylepšovanie, úpravu a modernizáciu. Tešíme sa na pokračujúcu spoluprácu.
viac názorov našich klientov
Mohlo by vás zaujímať
A tweetujte s nami
Pridajte sa k nám na facebook
Copyright © 2005 - 2016 RIESENIA.com | Mapa stránok |