Synchronizácia s ekonomickým systémom POHODA

Ekonomicko-informačný systém POHODA je komplexný účtovný a ekonomický software pre malé, stredné a väčšie firmy z radov fyzických a právnických osôb. Umožňuje viesť jednoduché i podvojné účtovníctvo a vyhovie platcom i neplatcom DPH. Systém je odvetvovo neutrálny a je vhodný nielen pre živnostníkov, podnikateľov a spoločnosti, ktoré sa zaoberajú obchodom a poskytovaním služieb, ale i pre slobodné povolania a účtujúce príspevkové a neziskové organizácie.
 

Export do Pohody


Z RSHOPU sú do účtovníctva exportované objednávky a informácie o zákazníkoch v pravidelnom časovom intervale, ktorým sa má prenos riadiť (napr. každých 5 minút). Objednávky sa automaticky objaví v účtovníctve Pohoda. Všetko prebieha automaticky, nemusíte nič spúšťať. Máte možnosť nastaviť si, či chcete exportovať všetky objednávky, alebo len vybavené.

 

Import z Pohody

 

RSHOP vzájomne synchronizujeme pomocou modulu Import Pohoda. Dáta o produktoch, ktoré si vediete v Pohode (ako napr: popis, cena, dostupnosť, variácie a pod..) aktualizujeme raz za hodinu (ak nie je požadované inak). V prípade, že sú dáta väčšieho rozsahu, import sa presunie do nočných hodín. O všetko ostatné sa postará systém RSHOP.

 

Aká je náročnosť použitie / nasadenie

 

Prevádzkovateľ systému RSHOP potrebuje SW POHODA a bežné PC s OS Windows, na ktorom ekonomicky
systém pobeží.


Ceny

 

Ceny sú individuálne podľa požadovaných funkcií e-shopu a náročnosti implementácie. Základné napojenie, ktoré obsahuje export objednávok, zákazníkov zo e-shopu a import informácií o produkte (cena, dostupnosť, popis, obrázky) začína od 650,00 €

 

Individuálne úpravy

 

Každému zákazníkovi nastavujeme RSHOP na mieru. Vieme, že každá firma funguje inak a
dokážeme sa tomu prispôsobiť.

  

Referencie spokojných zákazníkov

 

Spokojných klientov, ktorí majú integrovaný systém POHODA najdete medzi našimi referenciami.

 

Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.sk www.pohodaplus.sk
Výrobcom ekonomického systému POHODA je spolocnost STORMWARE s.r.o.
Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.