PPC reklama v sociálnej sieti Facebook

PPC kampane na Facebooku sú určené klientom, ktorí majú záujem osloviť konkrétnu cieľovú skupinu na základe demografických parametrov. Napríklad: cieliť na ženy vo veku 20 – 30 rokov so stredoškolským vzdelaním.

Na Facebooku má aktívne konto už viac ako 1.5 milióna Slovákov, čo robí Facebook jedným z najzaujímavejších reklamných kanálov. Nehovoríme pritom len o mladých ľuďoch, ale o celom spektre potenciálnych klientov vo všetkých vekových kategóriách. Facebooku sa nevyhýbajú dokonca ani seniori.

V rámci služby vám nastavíme cielenie na požadované cieľové skupiny a pripravíme celkovú kreatívu kampaní. Samozrejmosťou je sledovanie efektivity a konverzií. Minimálny rozpočet kampane je 500€ mesačne (minutých priamo na prekliky).

Prečítajte si viac o efektivite a výhodách PPC reklamy

Výhody PPC inzercie na Facebooku:

  • Reklamné odkazy sa zobrazujú na základe definovaných cieľových skupín, čo je výhodné aj v prípade, keď inzerujete na malú cieľovú skupinu (napr. "žena, dôchodkyňa, so záujmom o motorky")
  • Vysoké pokrytie cieľových skupín - najmä pri mladších generáciach platí, že byť na Facebook-u je "In".
  • Veľmi dobrý pomer cena/výkon vďaka presnému cieleniu
  • PPC kampane na Facebooku môžete viesť s rozpočtom už od 500€ mesačne
  • Zrozumiteľné, ale podrobné mesačné reporty efektivity kampaní

Vladimír Cintula je kvalifikovaný Google Advertising ProfessionalVšetky PPC kampane vo vyhľadávačoch spravujú odborníci na správu reklamných kampaní s certifikátom "Adwords Qualified Individual"

Objednajte si PPC REKLAMU NA FACEBOOKU už teraz

potvrdzujúci kód
Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

Ďakujeme. Vaša požiadávka bola úspešne odoslaná.