PPC - Efektívny štartovací balíček

PPC – Efektívny štartovací balíček je jednorázovou službou, v rámci ktorej navrhneme a odborne zostavíme PPC kampane pre váš biznis

 

Tento balík je vhodný predovšetkým pre klientov s nižším mesačným rozpočtom.

Ako to funguje?

Vytvoríme vám nový Adwords účet a naši certifikovaní odborníci na reklamu v Google Adwords na ňom zostavia na základe vašich požiadaviek efektívne PPC kampane. Samozrejmosťou je, že nastavíme zaznamenávanie konverzií a prepojenie s Google Analytics, aby ste mohli plnohodnotne sledovať a vyhodnocovať efektivitu kampaní. Súčasťou je aj nastavenie automatizovaných mesačných reportov na e-mail, s kľúčovými ukazovateľmi efektivity kampane.

Hneď ako pre vás kampane pripravíme, nabijeme vám úvodný bonusový kredit 75€ na prekliky a účet vám odovzdáme. Sami si budete určovať mesačné / denné rozpočty a sami budete účet nabíjať takou čiastkou, aká vám bude vyhovovať.

Po dvoch až štyroch týždňoch od odovzdania účtu ešte vykonáme jednorázovú optimalizáciu na základe dosahovaných výsledkov, aby sme vám zabezpečili ešte vyššiu efektivitu.

Prečítajte si viac o efektivite a výhodách PPC reklamy

Čo všetko získate v rámci služby PPC – Efektívny štartovací balíček?

  • Odborne zostavené PPC kampane podľa vašich požiadaviek
  • Prepojenie s Google Analytics
  • Sledovanie Adwords konverzií (objednávok)
  • Automatické reporty efektivity na e-mail
  • Jednorazovú optimalizáciu kampane po 2-4 týždňoch od spustenia
  • Bonusový úvodný kredit 75€ na prekliky

A to všetko len za 300€ s DPH

Cena za službu PPC – Efektívny štartovací balíček je len 250€ bez DPH 20%  (platí sa jednorázovo predom), pričom k službe automaticky získavate kupón na kredit vo výške 75€.

Pokiaľ budete mať záujem, je možnosť doobjednania pravidelnej optimalizácie kampaní na mesačnej alebo trojmesačnej báze (pokiaľ časom na základe výsledkov rozhodnete investovať do PPC reklamy viac). Výška paušálu za optimalizáciu sa odvíja od výšky priamych mesačných nákladov na prekliky.

Objednajte si PPC EFEKTÍVNY ŠTARTOVACÍ BALÍČEK už teraz

potvrdzujúci kód
Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.