Rozsiahle PPC kampane v Adwords, Etarget a Facebook

PPC Kampane s pohyblivými mesačnými nákladmi sú určené najmä pre klientov, ktorí požadujú správu rozsiahlejších kampaní na veľký počet konkrétnych produktov. Služba je výhodná najmä pri investovaní nad 1.000€ mesačne, kde je podrobný prehľad kde a koľko sa míňa kriticky dôležitý. Minimálny rozpočet pre kampaň je 700€ mesačne (minutých priamo na prekliky).

Hlavnými výhodami sú detailné vstupné analýzy pred vytvorením kampane, neustále podrobné vyhodnocovanie výsledkov a dynamická optimalizácia PPC kampaní. Tým sa zabezpečí, že aj pri veľkom objeme kľúčových slov a reklamných zostáv bude celková efektivita kampaní na maximálnej možnej úrovni.

Pri správa kampaní hľadíme vždy najmä na návratnosť investícií. Niekedy aj ROI 800% môže byť málo (pokiaľ máte nízku maržu). My o tom vieme a rátame s tým - vždy si môžete stanoviť maximálne náklady na získanie jednej konverzíe, tak aby ste boli v zisku.

Prečítajte si viac o efektivite a výhodách PPC reklamy vo vyhľadávačoch

Výhody PPC reklamy vo vyhľadávačoch

  • Okamžitý prísun návštevníkov, ktorí majúcich záujem o vaše služby a produkty
  • Zvýšenie dosahovaných online tržieb
  • Zlepšenie ziskovosti a efektivity webstránky (vďaka presnému cieleniu návštevníkov)
  • Náklady na PPC reklamu vo vyhľadávačoch sú oveľa nižšie než pri iných formách online inzercie (bannerové reklamy, e-mailová reklama a ďalšie), pričom efektivita je vyššia
  • Zrozumiteľné, ale podrobné mesačné reporty efektivity kampaní

Vladimír Cintula je kvalifikovaný Google Advertising ProfessionalVšetky PPC kampane vo vyhľadávačoch spravujú odborníci na správu reklamných kampaní s certifikátom "Adwords Qualified Individual"

Objednajte si PPC KAMPANE už teraz

potvrdzujúci kód
Navštívte nás
Trenčianska 53
82109 Bratislava, Slovensko
Zobraziť trasu
Zavolajte/napíšte

Vaša idea/kampaň/projekt:

success Ďakujeme. Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.

Čoskoro sa ozveme.
*Prosím, vyplňte všetky polia.